Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kozák guggolás a comb...

A kozák guggolás a comb melyik részét dolgoztatja leginkább? Combhajlító vagy combfeszítő?

Figyelt kérdés

2023. okt. 18. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
2023. okt. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom miért hiszik azt az emberek, hogy bármilyen guggolás dolgoztatja a combhajlítót.. Képtelen vagyok felfogni..


Egyébként meg, tök mindegy, saját testsúlyos guggolástól nem kell tartanod attól, hogy mit dolgoztat meg :) Röviden: semmit

2023. okt. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
1 Köszi a képet én is, nagyon jó
2023. okt. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

"saját testsúlyos guggolástól nem kell tartanod attól, hogy mit dolgoztat meg"

Szokták csinálni szabad súllyal is. Lehet ezt is progresszívan végezni, mégha sok értelme nincs is, hiszen ez alapvetően egy gyógytorna gyakorlat a csípőre és a csípő környéki szövetekre, nem egy izomépítési célzatú erőgyakorlat.

2023. okt. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Az előző komment margójára:

https://www.youtube.com/shorts/8fihu1ybWAk

2023. okt. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 rigalánc ***** válasza:
Ez attól is függ, hogyan csinálod, ha alacsonyan helyezed magad át, akkor jobban dolgoztatja a hajlítót is, ha teljesen kiállsz belőle akkor a feszítő dolgozik jobban. De alapvetően mindkettőt megmozgatja rendesen.
jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!