Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit szóltok Bereczki Krisztián...

Mit szóltok Bereczki Krisztián brutál formájához?

Figyelt kérdés

Végre össze jött neki a profi kártya.

Milyennek értékeled a formáját?



2023. okt. 31. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Végre egy igazi profi forma. Sajnáltam már nagyon, hogy tizedrangú kelet-európai noname versenyeken sem tudja megszerezni csóró azt a rohadt profi kártyát, amikor ma már fele ilyen korrekt fizikummal rendelkező balfaszoknak is megvan. Megérdemelte Bereczki, gratula neki!
2023. okt. 31. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Jó volt a forma nagyon. Csak a lába tűnt kisebbnek. De lehet csak a felsőteste nőt ennyit.
2023. okt. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Már ideje volt ennek a profi kártyának, brutál forma, bár nekem már a testépítés ez a szintje már nagyon nem tetszik kinézetre, de hát ki vagyok én, hogy megmondjam naturál hobbigyúrósként, hogy mi a jó, meg mi a nem.. :D Egy hegy a pali, nagyon sok munkája van ebben.


A vádlija az egyedüli gyenge pontja, de az nagyon.

2023. okt. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kurwa sok melója van benne, nem csodálom hogy elbőgte magát... nagyon megérdemelte.
2023. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Most állt életében először tényleg profi fizikummal színpadra, és meg is lett az eredménye, le a kalappal! Viszont én azért féltem őt. Az az igazság, hogy nem a profi kártya megszerzése a legnehezebb, hanem utána profiként versenyezni, profi bajnokságokon jó helyezéseket elérni (pláne openben, super heavyweightben). Önmagában a kártya arra elég, hogy kiírhatod instagramon a felhasználóneved mellé/alá, hogy IFBB pro (ezt ő már meg is tette, mint mindenki más). A kérdés ezért az, hogy ez volt-e élete formája, vagy a profi ligában is tud-e még szép eredményeket felmutatni. Az biztos, hogy sokat segített volna a karrierjének, ha pár évvel fiatalabban kerül be a profi versenyzés világába, de Magyarország egyik legkitartóbb és legfanatikusabb testépítőjéről beszélünk, aki Európa egyik legképzettebb edzőjével dolgozik együtt, úgyhogy szerintem van még Bereczkiben néhány dobogó.
2023. okt. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

[link]


nézzétek azt a combot azt a csuklyát azt a vállat azt a kerekséget azt a definiáltságot azt a szárazságot azt a tömeget. ez profi szint


végre odaért. végre nem fogyott el a verseny előtti hetekben

nov. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!