Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermi edzés után le...

Konditermi edzés után le szoktál zuhanyozni az öltözőben, illetve sokan használják az öltözői zuhanyzót?

Figyelt kérdés
konditerem, edzőterem, zuhanyzó

dec. 4. 12:11
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Csak akkor szoktam zuhanyozni, ha egyből a konditeremből kell mennem valahova hivatalos ügyben, és nem, tapasztalataim szerint kevesen használják a zuhanyzót.
dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyalog 6-7 percre van a konditerem tőlem, meg amúgy is én otthon szeretek fürdeni. Szóval nem használom. Én is úgy tapasztalom, hogy keves használják a zuhanyzót.
dec. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mar csinaltam sajatot, itthon nyilvan. Regen meg 10p setara volt szal inkabb itthon. Sietek mindig es pelokra se vagyok kivancsi
dec. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az egyes. Akkor is mikor 20 percre laktam. Most 50 percre lakom, de igy sem zuhanyzom ott. Csak ha utana megyek valahova de az ritka.
dec. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Persze mindig lezuhanyzok. De ez alap. Legalabbis nalam . Megizzadok letusolok. (Viszek tusfurdot stb stb) Én kb 10percre vagyok(20km,kocsival 10p.) De nem esne jol evszaktol fuggetlenul. Na meg az izzadsag szag. Szamomra fuj. Mindenki tusol itt. De ez alap. Higenia. Nem mennek oda ahol nem furdenek.
dec. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!