Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bunkóság lenne ilyen ügyben...

Bunkóság lenne ilyen ügyben megkeresni a teremtulajt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb. 2 éve nyílt egy terem a közelben, ahová muszáj voltam elmenni. (a másik terem bezárt, ahol azelőtt edzettem)


Ezzel a teremmel az a probléma, hogy ez egy tipikus olyan terem, ahol azok emberek érvényesülnek, akik munka után lemennek futópadon sétálni a tükör előtt, de tényleg.

Páran vagyunk, akik komolyan is veszik ezt és tényleg vannak ambícióik a sport iránt.


A legnagyobb baj az, hogy ehhez nincsenek szükséges eszközök. Félre értés ne essék, bárhol le lehet edzeni, de amikor azt látja az ember, hogy kézisúlyzók alig, illetve egy normális gép nincs a teremben, ott azért el lehet gondolkodni, hogy valami gond van.


Van keresztcsiga, hajlítógép, feszítőgép, smith keret, tárogató gép. Ezekkel nem lenne baj, de a feszítőt már maxolom (és a pár ember is, akiről fent beszéltem), tárogató gép szintén. A keresztcsiga sem a legnehezebb, illetve a mellhez húzó gépet is 10-12 ismétléssel 3-5 mp negatívval szintén maxolom. Mit csináljak később? 10mp negatív szakaszt csináljak? Márpedig sokat nem ér egy olyan terem, ahol úgy maxolod a dolgokat, hogy nem vagy izmos.


Kézisúlyzókból 35kg a max, ami szerintem nevetségesen kevés, pedig nem vagyok nagydarab, sőt, 170cm 75kg. Itt is a pados evezés 12+ ismétlés 3mp negatívval, + döntött pados fekvenyomás szintén 10-12 ismétlés 3+mp negatív szakasszal.


Az egyedüli pozitívum, hogy a smith keret rohadt nehéz, szóval itt egy darabig el leszek, de minden más szinte kuka (még a hajlító gép ér valamit).


Viszont nem nagyon látom azt, hogy fejleszteni szeretnének, a probléma pedig, hogy bőven érkezik bevétel, mert a közelben ez az egy terem van és elég sokan járnak ide. Szóval jön a bevétel, de eddig 0 összeget fordítottak a teremre belőle és ez zavar a legjobban. Ha a kutya se járna ide, akkor megértem, hogy nincs miből, de ez egyáltalán nem így van.


A terem a városé, tehát maga a város üzemelteti. Mit tennétek ilyen esetben? Szólnátok a terem érdekében, hogy jó lenne pár fejlesztés (nyilván nem így szólnék.. :D), vagy beérnétek azzal a "kevéssel", ami van? Nem kellene sok minden, konkrétan 1 olyan állítható keresztcsiga ami közel van egymáshoz bőven elég lenne mindenre.



dec. 11. 12:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván jelezheted az észrevételeidet, ha ennyire akarod, de egy maréknyi ember kedvéért a tulajdonos minden bizonnyal nem fog új gépeket és kézisúlyzókat vásárolni több millió forintért. Ha az igény tömeges lenne, az odajárók nagyobb százalékéban felmerülne, ezáltal folyamatos lenne a létszám csökkenése (profitveszteség), akkor nyilván kénytelen lenne lépéseket tenni, de amíg elmondásod szerint is csak pár ember nem érzi kényelmesen magát, mindenki másnak tökéletes a futópadon lépegetés és a 35 kilós kézisúlyzó, addig ne várj változást a két szép szemedért. Nincs lehetőséged termet váltani?
dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lényeg lemaradt. Rúdhoz mennyi súly van? Ha ott van elég azokon el kell fáradni és egyből jobb lesz kiegészítésnek a többi.
dec. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
11%
Engem jobban érdekelne, hogy milyen könyveket szoktál olvasni, ki a kedvenc íród, esetleg jársz-e könyvtárba. Az okos férfi szexi, a buta, 2 bites, egyszerű tekintetű gyúrúsjóska unalmas és taszító.
dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet szólni hogy neked szuper lenne ha lemme de nem varhatod el. Ez a te szemelyes problemad hogy neked mar ez nem eleg. Ha tibbet akarsz messzebbi terembe kell menned
dec. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3/4 anonim válasza:

Én olvasok és gyúrok is. Akkor most beesik az eső nálad?

dec. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az észrevételt megteheted,de ha nem jó ott neked el kell menned és kész.Ez a terem ezt tudja,tehetnek érte elméletileg de tudomásul kell venni ha nem.Ez olyan mintha messzire jarnék dolgozni és panaszkodnék emiatt,persze közelebb jöhet emiatt a munkáltato,csak nagyobb rá az esély hogy azt mondják akkor keressek közelebbit
dec. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!