Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Teljes testes edzésnél 3x6-8-a...

Teljes testes edzésnél 3x6-8-as többet ér mint 3x15-20-as sorozat?

Figyelt kérdés
Utóbbinál jobban bepukkannak az izmok.
dec. 15. 14:14
 1/7 anonim ***** válasza:
nem
dec. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb milyen tartományba érdemes beállni?
dec. 15. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljes testes edzést én nem csinálnék. Egyébként 1-15 ismétléses tartományban szoktam edzeni, gyakorlat és izomcsoport váltogatja. Pl. fekvenyomásnál 1-10 között, oldalemelést szoktam 15 ismétlésig is elvinni. Attól függ milyen intenzitással, mekkora súllyal akarok éppen edzeni, amit a célom határoz meg.
dec. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem az alsógatyám szokott bepukkanni, mikor egy sunyi fing kicsusszan.🤣
dec. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy. Az effort számít. Izomépítést tekintve ugyanaz egy 6 ismétlés RPE 10 (bukás), mint egy 15 ismétlés RPE 10 (bukás). Az már más kérdés, hogy minél magasabb az ismétlésszám annál több az esélye, hogy benne marad még akkor is 1 ismétlés, ha már azt gondolnád, hogy nem megy több.
dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ugyanezt írta le az előző válaszoló.

dec. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy már kismilliószor le lett ide írva, meg lett indokolva, hogy 10, nagyon max. 12 ismétlés fölé, miért nincs értelme menni. 15-20 ismétlésnek esetleg vádli vagy hasedzés esetén van értelme.
dec. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!