Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv! Ez mehet,vagy menyjen...

Üdv! Ez mehet,vagy menyjen teljes test edzés? Hamarább fejlődnék azzal? H Mell váll tricepsz K hát bicepsz Szerda pihenő Csütörtök mell váll tricepsz Péntek hát bicepsz Szombat pihenő Vasárnap has láb

Figyelt kérdés

A másik héten majdnem ugyanez.

H Mell,váll és tricepsz

K Hát és bicepsz

Sz pihenő

Csütörtök Teljes test edzés

Azért teljes test edzés,mert nem leszek konditerem közelben. Így jó lehet?


dec. 26. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Kezdőként általában teljes testes edzést szoktak ajánlani. Nem kell heti hatszor lemenned edzeni, anélkül is (ha rendesen eszel, edzel és pihensz) szép eredményt fogsz elérni.

Amúgy meg teljesen mindegy, hogy milyen felosztásban edzel egy héten. A lényeg, hogy a megfelelő progresszió meglegyen.

dec. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A felosztás semmiben sem befolyásolja a fejlődést. Egyéni preferencia és időbeosztás függvénye, hogy ki milyen felosztásban edz.
dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi. Szerintem teljes test lesz

Hétőn teljes test

Csütörtökön teljes test. Így lesz idelye regenerálódni az izmoknak. Persze a progresszióta figyelek és megpróbálok bukásig edzeni. Csak ugye ahogyan olvastam az előbb,hogy a tesljes testes edzésben nincs erő valakinek idelye sem arra,hogy 2,vagy több gyakorlatot csináljon egy testrészre.


Másrészt gondolom én,hogy azért jobb a teljes testes edzés,mert hamarább fejlődik az izom. Gyorsabban! Ahogyan leírtam,hogy H mell váll tricepsz

Kedd hát bicepsz stb, így a teljes testessel meg van edzve egy nap minden test rész.

dec. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!