Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen ízületvédőt szedtek?

Milyen ízületvédőt szedtek?

Figyelt kérdés
Márkára, típusra (mint komplex, csak kollagén stb) ezekre gondoltam.

dec. 28. 09:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jutavit Porc-csont és izom komplex. Nekem még anno ugrótérdem lett az eszetlen bringázástól. Egy csomó mindent próbáltam, de akkor kezdett jobb lenni mikor ezt szedtem. Mondjuk korántsem biztos hogy ettől, mert közben jártam gyógytornára, azóta meg minden nap nyújtok, figyelek a regenerálódásra... Szóval lehet hogy már amúgyis jobb lett volna. Mindenesetre azért azóta is alkalmazom kúraszerűen, ártani nem ártok vele. :)
jan. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Jutavit glukozamin kondroitin msm. 2 tabletta naponta, oszsesen kb 70-80ft/nap es konkretan mindharom kulcsosszetevo benne van a megfelelo mennyisegben. Kondroitin esetleg lehetne tobb de ez is eleg.

Mellette lehetne kollagent szedni, nspi 10 gramm, por formaban (alig van hatoanyag a tablettakban es gumicukrokban) es reggel beszedve. Olyat vegyel ami 3mas tipus es amire ra van irva hogy peptid formaban tartalmazza

jan. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 KissFranci ***** válasza:
Sok mindent kipróbáltam, nekem a magas kollagén tartalmú italporok voltak a nyerők, amikor elkezdtem port inni, akkor éreztem, hogy na, végre valami változik. Bodyselectről szoktam rendelni, sok íz van, a gyümiseket kedvelem a legjobban, de a semlegest is sokszor veszem.
febr. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!