Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha kalóriadeficitben vagyok,...

Ha kalóriadeficitben vagyok, de sok fehérjét fogyasztok, lehetséges az izomépítés?

Figyelt kérdés
Természetesen megfelelő mennyiségű sport mellett. Fontos szempont lehet még, hogy teljesen kezdő vagyok, elég satnya izomzattal. Eddig csak bringáztam, erősítő edzéseket nem csináltam. Nem akarom kigyúrni magam, csak egy egészséges izomzatot szeretnék.
jan. 4. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezdőként lehetséges.
jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen. Én kb 3 éve vagyok deficitben kisebb nagyobb súlytartásokkal és épül az izom aktívan :) inbody felmérés is megerősítette
jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Ha bicikliztél és még edzéseket is csináltál, akkor az egészséges izomzat már megvan.
jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Nincs sajnos. Évek óta bringázom, meg sokat sétálok, de az semmire nem elég. Persze fitt vagyok, jó az állóképességem, bármikor körbetekerem a Balatont. De egy fekvőtámaszt nem tudok kinyomni.... Erősítő edzéseket még csak egy hónapja kezdtem, egyelőre még csak itthon.

jan. 4. 23:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Enyhe deficitben totál kezdőként egy ideig lehetséges. De túl sok izomra ne számíts, attól meg aztán pláne nem kell félned, hogy így kigyúrod magad!
jan. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Igen
jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5

Dehogy félek:D

jan. 5. 08:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!