Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csak testömegnöveléssel...

Csak testömegnöveléssel izmosodhatok? (29/L, bővebben lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg 61 kg vagyok. A magasságom 163 cm. Van egy kis hájam hastájékon és a súlyomhoz képest nagy az úszomgumim. Soha nem sportoltam ezért kissé löttyedt vagyok, de nem igazán akarok többet fogyni, mert nem akarom, hogy laposabb legyen a fenekem (így sem vagyok vele megelégedve). Tehát az lenne a kérdésem, hogy ezzel a testsúllyal izmosodhatok-e úgy, hogy ne laposodjon a fenekem és ne legyen szűkebb a csipőm?
jan. 7. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
64%
Szintentartó kalóriabevitel mellett is lehet izmot építeni, pláne kezdőként.
jan. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
42%

Végre valaki nem akar csontkollekció lenni. Ez dícséretes! Enyhe kalóriatöbblet a legoptimálisabb izomépítéshez. Tudom, hogy nem könnyű belőni, pláne kezdőként, de ha sikerül napi 100-300 többletben lenned, akkor évekbe telik, mire annyi felesleg összegyűlik rajtad, hogy érdemes legyen testzsírt leadnod. Mindezalatt pedig izmosodsz.

Akkor jársz a legjobb úton, ha havi fél kilót nő maximum a testsúlyod. Persze ezt megint könnyű mondani.

jan. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, tömegnöveléssel izmosodhatsz mert az izom súlyos.

de nem értem a leírásod mert önmagában a sporttól nem fogsz fogyni tehát a feneked sem lesz kisebb. fogyni akkor lehet ha kevesebbet eszel (kalóriadeficit). szóval ha elkezdesz edzeni és kicsit többet eszel és jó aze dzésterved akkor nem fogsz fogyni és jön fel az izom. azért kell többet enni (minimálisan) mert az edzés éget kalóriát tehát ha ugyanannyit eszel mint eddig és eddig súlyt tartottál sé ezután edzel akkor fogynál

jan. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!