Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a legjobb fehérje por?

Melyik a legjobb fehérje por?

Figyelt kérdés
Szeretnék olyan recepteket kipróbálni amikhez vaníliás fehérjét írnak, valamint zabkásához/joghurtoz használnám meg. Ti milyet használtok ehez?

jan. 9. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Tanacs: receptekhez altalaban sokkal jobb a vegan feherje. A whey nekem sokmindent elszurt. Szoval csak akkor vegyel whey-t ha a recept konkretam azt irja hogy vanilias whey.



Amugy azon belul full mindegy melyiket hasznalod. Ami neked elerheto es izlik

jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Saját tapasztalatból tudsz esetleg jóízű vegán fehérjepor? Ami neked bevállt a receptekhez. :)
jan. 9. 14:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Amit tudok hogy nekem minden biotech amiben csoki van nem jott be. Szoval azt nem ajanlom.

Most allnutrition sos karamellas van itthon ez egezs jo de doleg csak receotekben hasznalom.

A tanacsom hogy mivel a vegan feherjek kozul van eleg sok ehetetlenul pocsek, elobb mintakat probalj ki

jan. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kieg: nekem a vaniliasok nem jonnek be semmibol, mu ize van. Sutikbe ss birom
jan. 9. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Okés! Köszönöm a segítséget, megpróbálok akkor keresni egy jóízűt
jan. 9. 17:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a SPAR vaníliás fehérjét iszom, és ár-érték arányban szerintem elég jó.

Ízben is szerintem csak a Pure Gold finomabb, de macerás a rendelése.


Biotech rendkívül rossz volt (szerintem).Myprotein iható.

jan. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sok vegan fehérjét próbáltam már, de olyan még nem volt, amitől ne lett volna okádhatnékom…

A szója alapúak szar ízűek, a borsó alapúak olyanok mintha homok lenne, a rizs alapú meg megint hányásízű…

Ha ilyen recepttel kísérleteznék én scitec et vagy pure gold-ot vennék, whey-t, ízre azok a legjobbak, vagyis nem, mert a legeslegjobb, ha natur fehérje, te veszed meg külön az aromát és dextrózzal édesítesz…


De én azt mondom inkább süss rendes sütit, aztán számold a makrokat, mert igazából ezek a fehérjeporos receptek mindig vackok

jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!