Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik a "legjobb" táplálékkie...

Melyik a "legjobb" táplálékkiegészítő cég Európában/Magyarországon?

Figyelt kérdés
Melyik a legjobb megbízhatóság, ár-érték arány, termékek széles választéka közül? Szeretnék elköteleződni egy cég mellett, de nem tudom mit válasszak. Eddig Scitec-es termékeket használtam.

2022. febr. 28. 09:06
A kérdező szavazást indított:
Scitec Nutrition
BiotechUSA
MyProtein
Nutriversum
PureGold
Más, egyéb.
24 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
GymBeam
2022. febr. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Kérdezd meg a BiotechUSA boltjaiban található "szakértőket"..
2022. febr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
21%

szerintem mindenben a másik jobb egy kicsit.


biotech nagyon magasan lehagyta a scitecet egyébként.

2022. febr. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

Mi az a minden? Mintha olyan rengeteg tápkiegészítő létezne, amit érdemes megvásárolni. A tápkiegészítők 99 százaléka csak arra jó, hogy az oldal kedvenc trollja szerepjátékozó kérdéseket írogasson ki velük.

Utoljára kezdő koromban vettem tápkiegészítőt, akkor is csak tejsavót és kreatint. Akkoriban mindenki sciteces termékeket vásárolt. Hogy manapság ez a két kiegészítő hol a legolcsóbb, azt nem tudom. Manapság csak vitaminokat veszek, azt pedig a patikában, nem ilyen hitvány cégektől.

2022. febr. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ignis Subdialis ***** válasza:
84%

Ha nem a testépítés, hanem vitaminok, ásványi anyagok és hasonló, általános egészség témában futó étrendkiegészítőről lenne szó, akkor ezen márkák a gyengébbek közül valók.

Ilyen szempontokból jó márkák: WTN, GAL, YiYA - azaz termékeik abszolút többsége tudományosan védhető.

Közepes márkák (azaz jó és rossz termékeik is vannak): Vitaking, Jutavit, BioCo többek közt.

2022. febr. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mit gondoltok a Fehérjeporokról? Melyik cég adja a "legjobbat" Magyarországon?
2022. febr. 28. 21:32
 7/11 anonim ***** válasza:
48%
Kinek mi a legjobb...
2022. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Jaj ducibuci, te is tudod, hogy minden cég gyakorlatilag ugyanazt a tejsavót árulja, csak mindegyik máshogy ízesíti. Tök mindegy, hol vásárolod.
2022. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha fehérje akkor myprotein vagy puregold. Sokkal rovidebb az osszetevolistajuk es nagyobb a kaloriatartalmuk mint a tobbinek. Árban is verhetetlenek
2022. márc. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Ár-érték arányban Still mass a nyerő, vagyis olcsó nagyon, de ehhez képest nem kapsz olyan rossz minőséget, mint amilyen olcsó.
2022. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!