Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrjak szélesebb állra?

Hogyan gyúrjak szélesebb állra?

Figyelt kérdés
jan. 18. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Állra sehogy, maximum növekedési hormonnal. Vállra viszont tudsz.
jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Vállra sok jó gyakorlatot találtam, de én tényleg állra szeretnék. Növekedési hormon nélküli erősítő gyakorlatokkal. Biztos létezik ilyen. Persze szokatlan elképzelés, tudom.
jan. 18. 13:18
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
ha az arcoddal van bajod inkább pszichológus mert ez nem normális
jan. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Híznod kell sokat, amíg szépen körbeöleli a tokád.
jan. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ahogy a pitbull kutyák. Kötélen fellógatsz egy nagy darab húst, ráharapsz, és megkéred valamelyik haverodat, hogy húzza fel a kötelet, míg a lábod el nem távolodik a talajtól. Harapnod kell a húst és lógni lefelé. Még az is lehet báttya, olyan állad lesz, mint egy grízli medvének.
jan. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

3-as hozzászólásra:


Szerintem elég gyakori, hogy az emberek elégedetlenek a testükkel. Ugyanúgy szólhat ez az áll szélességéről, mint a vádli vastagságáról, vagy a hajszínről. Ez nem pszichológiai probléma, hanem normális dolog. Persze értem a logikádat, és van abban igazság, hogy ha valamit nem lehet átformálni, akkor segíthet megszokni egy pszichológus. De azért ez nem ilyen nyomasztó számomra, nem okoz álmatlan éjszakákat. Egyszerűen csak vonzóbb lennék férfiasabb állal, ezért szeretnék dolgozni rajta. Nem abnormális szinten, mint amikor egy nő akkora melleket csináltat magának, mint egy hatalmas görögdinnye. Hanem csak egy forma korrekció, mint amikor valaki vállra edz a jobb látványért. Ráadásul nem is azzal a gondolattal nézek tükörbe, hogy rohanni akarok a kés alá, hanem hogy ha újra annyit rágnék mintn régen, akkor egészségesebben néznék ki. Csakhogy már sokkal időhatékonyabbb étrendem van, amibe nem szeretnék bezavarni egész napos répa rágcsálással. És a folyamatos rágózás se tetszik, mert egyrészt szerintem nem elég megerőltető az izomnövekedéshez, másrészt mert túl sok ideig akadályozna abban, hogy teljesen odafigyeljek arra, amit egyébként csinálok. Ezért csinalnám inkább testépítő jelleggel, valami hatékony gyakorlatot keresve rá. Ami se az emésztésembe nem zavar be, se a fogamnak nem árt, ugyanakkor elég stimulust okoz az érintett izomzat növekedéséhez, időhatékonyan. Ha nem találok jó megoldást erre, akkor se fogok beleőrülni. De ha okosan megoldható, akkor miért ne formáljam a testem?

jan. 19. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!