Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fiúk, nektek bejönnek az...

Fiúk, nektek bejönnek az olyan lányok, akiknek szélesebb a válluk mint a csípőjük?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és igazság szerint én nem tetszem magamnak, főleg emiatt. Idén hagytam abba a sportolást, sajnos ez ennek a következménye. Mármint nem az abbahagyásnak, hanem hogy 8 éves korom óta űztem komoly szinten. Sok sportoló lányt látni akik testalkatilag olyanok mint én, vagy akár még fiúsabbak is. Fiúk, nektek amúgy bejön ez? Minta kép, ha esetleg valaki nem tudná maga elé képzelni:

[link]

[link]



2021. jan. 1. 21:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
57%
Figyelj, egy lányon én nem a váll csípő arányt nézem. Ami fontos az az arc, fenék, has, mellek. Ha kerek a popsid és nem vagy deszka, arcra is szép van, illetve nem nagyon magas/ alacsony a tzs-d, felőlem háromszög is lehetnél.
2021. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Kb. olyan vagyok mint a második képen a nő.
2021. jan. 1. 22:05
 3/31 A kérdező kommentje:
Mármint testre. Arcra nyilván más, azt nem tudom megítélni hogy nála szebb vagyok-e.
2021. jan. 1. 22:06
 4/31 anonim ***** válasza:
57%

Annak örülnöd kéne. A képen Ali Raisman látható, ő egy gyönyörű nő, mind arcra, mind testre.

Nyilván nem erről beszélek, ahol nincs rajta smink, rossz ruhában, izzadtan, és rossz pillanatban készült képen van.

Nyugodtan folytasd csak az edzést, szebbé tesz, plusz még ruhákban is jobban fogsz kinézni. Ha abbahagyod csak rosszabb lesz. Motivációnak ideteszem az általad linkelt 2 kép közül a 2.on lévő hölgyet Aly Raisman-t.


[link]

[link]

[link]

2021. jan. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
49%
Igen, bejönnek az erős nők. Nagyon is.
2021. jan. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást :)

Az az igazság, hogy nem csak magamnak nem tetszem. Több fiú ismerősömet is kérdeztem, hogy nekik mennyire jön be egy ilyen alakú lány. Mindegyikükkel jóban vagyok, mondtam nekik hogy ne hazudjanak. Egy mondta azt, hogy neki kimondottan tetszik, a többiek pedig (úgy 5-en) azt mondták, hogy egyáltalán nem tetszik nekik, a fiatalos vékony lányokat kedvelik, de ettől még nem utasítanának el senkit ilyen testalkat miatt. Szóval a tapasztalatom az, hogy a legtöbbeknek nem tetszik. Manapság más lett a divat. Ez szerintem olyan, mint hogy régen a nagymellű nők voltak a legvonzóbbak, manapság meg a férfiak 70%-ka azt mondja hogy egyáltalán nem jön be nekik az...

2021. jan. 1. 22:25
 7/31 anonim ***** válasza:
Hogy őszint legyek, nekem ez fel sem tűnne, hogy szélesebb a válla mint a csípője..
2021. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a sportos nők. Talán a konkrét nehézatlétákat leszámítva mindegyik
2021. jan. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Ugyan jóféle lehetsz, ne aggódj ilyeneken szerintem! Meg az se gond, ha van a hölgyben kraft, amikor a helyzet egy kis rögtönzést kíván.
2021. jan. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

En szemely szerint a vekonyabb lanyokat szeretem. De ettol fuggetlenul az RSG-s lanyok is nagyon jol neznek ki. Bar a legtobb nagyon alacsony de nekem ezzel sincs bajom. Eleg kozhelynek hangzik. De amig nem fogadod el azt ahogy kinezel, addig itt irhatunk barmit... ha te belenezel a tukorbe es nem tetszik.

Szerintem ha elkezdenel mas tipusu sportot pl. edzoteremben edzeni, nagyon jo eredmenyt ernel el, foleg a sport multad miatt, es ugy alakithatnad a tested, hogy magadnak is megfelelj.

2021. jan. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!