Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen hely a Flex Gym?

Milyen hely a Flex Gym?

Figyelt kérdés
Pár barátommal közel járunk iskolába és gondoltuk oda mennénk. Nekem nincs sok tapasztalatom az edzéssel kapcsolatban. Mennyire jó hely egy kezdő számára mert azt hallottam hogy oda elég hardcore emberek járnak. Plusz kb 1-3ig sokan vannak?

jan. 18. 22:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanolyan terem, mint az összes többi, és ugyanúgy sokan vannak mindig.
jan. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Magyarország egyik legjobb nevű edzőterme, hírességek ha pl itt forgatnak (Henry Cavill, Gabriel Luna, Arnold, The Rock, Will Smith, Jamie foxx stb) általában itt edzenek, sokukkal jóban van a főnök Szedlacskó Ádám.


A felszerelés jó, hangulat nagyon jó de tény hogy sokszor sokan vannak, bár én amikor középsuli alatt odajartam ilyen 1-3 közt egész jól meg lehetett úszni.


Elég sok profi edz a Flexben, ez néha a full kezdőket picit elijeszti, de a legtöbbjük ha normális vagy vele full jófej. Ha tudtok vinni valakit aki már szokott edzeni az segít.


Annak idején a recepción az egyik gyerek elég tahó volt, kb a pár haverjan kívül ha az élete múlott volna rajta se köszönt volna senkinek.:D De a többi srác jóarc volt ott is.


Összességében jó terem és jó helyen van, én azért hagytam el mert nekem már sajnos drága volt, ma meg már nem esik útba, máshova járok. Próbáljátok ki szerintem.

jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!