Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahol NEM gramm-ra kiszámolt...

Ahol NEM gramm-ra kiszámolt ételeket fogyasztottak (plusz ritkán még édességet IS attack), ilyen fizikumokról mutatnátok fényképeket? Vagyis melyeken a végtelenül szálkásan kidolgozott formák helyett némi (nem túlsúlyos! nem ronda!) zsír is látszik?

Figyelt kérdés

Azok érdekesek e kiírásnál, mely formák az egyesek által csak le-strandfazonozott fizikumokat (vagy ahhoz közeli formákat) mutatják.


Nem Kim Kold-ot, vagy Jay Cutler-t szeretném viszontlátni némi zsírral, hanem sokkal, de sokkal átlagosabb, egyesek szerint jóval "kevesebb" fizikumokat.


Ugyanakkor (trollkodással bepróbálkozók, ezért szándékosan) hájas embereinek képei sem érdekelnek itt senkit, mert azok értelemszerűen csak bezsírosodott fazonok - a másik (nem kívánt) véglet.


________________________________________


Ahogy fent jól olvasható: nem tökéletesen étkező, naturál (vagy ahhoz közeli) formákat linkeljétek be ide kérlek, melyeknél a kemény edzés nem maradt el, pusztán nem végletesen (nem tökéletesen) porciózott (kiszámolt) étkeket vettek magukhoz, és néha egy-egy édesség is elfogyasztásra került.


Vagyis milyen az (nagyjából milyen lehet az), aki következetesen edz, de nem vonja meg magától a hagyományosabb (messze nem olyan beszabályozott, megengedőbb) ételeket sem?



jan. 23. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

"naturál (vagy ahhoz közeli) formákat linkeljétek"

Nincs olyan, hogy naturál közeli.

jan. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kérdés azért veszti értelmét, mert tök mindegy mit eszel.

Ha nem akarsz profi lenni, akkor elég 2 dologra figyelned: X kalória, és legalább 2g/testsúlykg fehérje. Ennyi.


Olyan pedig nincs, hogy naturálhoz közeli.. Vagy naturál vagy, vagy nem.


Azt meg, hogy ki naturál, és ki nem, azt soha nem lehet tudni. Számtalanszor buktak már le emberek, akik naturálnak állították magukat, és mégsem azok voltak.


Naturál, versenyformás srác, de mivel Ő is éli az életét, ezért a verseny után nem vet meg semmit sem. Tessék: [link] Hasonlítsd össze a mostani és a felkészülésben lévő fizikumát, kb 20kg a különbség, de még így is jobban néz ki, mint az emberek 99%-a.


De magyarok közül egy Bosnyák Máté fizikum is teljes oké: [link]

Nyilván itt a gyakori kérdéseken mindenki romszáraz testépítő és jönni fognak a lepontozások, amiért Őt linkeltem ide, de szerintem egy teljesen jó fizikuma van naturálon. Csak menj le a strandra (ne most télen.. :D), és nézz körül, hogy hány embernek van még csak hozzá hasonló fizikuma is.. Nem mindenki akar kétajtós hűtőszekrény lenni, és be kell valljam, hogy nekem az igazi testépítő forma undorító. Nyilván rettentő sok a meló benne, és egy senki vagyok, hogy fizikumokat bíráljak, de nekem az a szint már nagyon sok.

jan. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!