Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nők,akik szintén kis/nagysúlyz...

Nők,akik szintén kis/nagysúlyzókkal edzetek. Mit tudtok tenni,hogy ne legyen széles a hátatok?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik a kérdés,de úgy 1 éve kezdtem kis súlyokkal edzeni,és sajnos a hátam szélesebb lett,ami leginkább öltözéknél nem tetszik (csajosan öltözök),és alapból sem,mert csak a hasam miatt edzek igazából súllyal. Ezt talán a vastagabb vádlihoz/combhoz tudnám hasonlítani,hogy ott a nadrággal lehet megszenvedni.


Hagyjam abba a súlyzós edzést és maradjak saját súlynál vagy milyen javaslatotok van ezzel kapcsolatban?😊


jan. 27. 13:02
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Ne eddz hátra, bár én még sosem láttam olyan naturál lányt, aki nulla tudással 1 év edzegetés után nem talált ruhát az óriási hátára. Még naturál fiút sem láttam 10 év edzés után ilyen problémával.
jan. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem érdekelne az edzésed, mert én meg pont, hogy szélesebb hátat szeretnék! ☺️

Ha nem akarod tovább izmosítani, hagyd el a súlyzókat.

jan. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
reális probléma
jan. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy neked nőként csupán 1 év edzés után, hogy lett ennyire ,,széles" a hátad, hogy az zavaró.

Mert sok palinak évek után se olyan széles

jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Annyira nem széles hogy huhaaa,(a kezemet inkább észrevették h izmos)de ruháimon észrevettem,h amik méretileg jók voltak és azok is lennének,azok hátnál nem igazán. Egyébként lehet,hogy a többi edzéstől,mert kiskorom óta sportolok,kézilabda,foci,küzdősport,majd testedzés,viszont akkor nem használtam súlyokat,csak saját testsúllyal edzettem,gépeken kalóriát égettem,mert az volt akkor a cél. Most meg úgy fél éve 6 kg-mal edzek max,előtte 3mal kezdtem csak, és akkor is főként hasra,meg láb-fenékre. A hasi gyakorlatokat,amiket súly nélkül kéne,saját testtel,azokat én súlyokkal csinálom. Ezalatt vendéglátásban dolgoztam,ahol mindig pakolásznom kellett és nem 1-2 kg-ot,mert olyan poziban voltam. Ezekre tudok gondolni. De akkor lehet megpróbálom elhagyni őket,bár kétlem,h "visszaesne" a hátam😂 vagy egyszerűen ruha fazonban áttérek másra
jan. 29. 17:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Kár volna a megszerzett izmokért, mert azok szépek, inkább válts ruha fazont, talán egyszerűbb is.
jan. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!