Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tényleg rossz ételnek minősül...

Tényleg rossz ételnek minősül a testépítő, fehérje dús étrendben a tortilla?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk páran a teremben és feljött hogy ki mit fog edzés után vacsorázni.

Én mondtam, hogy tortillát. Erre hülyének néztek, és mondták hogy az rossz, hízlal stb.


Ahogy én készítem:


2 db házi hamburgerhúspogácsa

Sajt a húsok tetejére

Saláta levél,

Paradicsom

Kígyóuborka

És kevés lilahagyma

Persze tortilla lapban


Ez most tényleg rossz kaja?


jan. 29. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Dehogy rossz. Pont olyan jo szenhidratforras mint barmelyik gabona
jan. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A hús és a sajt fehérje. A zöldségek pedig rost forrás, a tortilla lap pedig szénhidrát. Szóval szerintem sincs gond vele, de gondoltam megkérdezem mások véleményét is
jan. 29. 18:10
 3/6 anonim ***** válasza:

A szénhidrátforrás teljesen mindegy. Minden szénhidrátból glükóz lesz, nem kell ezt túlagyalni ha nem vagy profi testépítő / készülsz versenyre..


Az ételek önmagában pedig nem hízlalnak. A kalóriatöbblet fog hízlalni, nem pedig az, hogy te tortillát eszel vacsorára, vagy pedig csirke rizset..

jan. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne rossz? Izomépítés szempontjából majdnem mindegy mit eszel. Én napi szinten eszek egy tábla csokit, kétnaponta mekizek mégis azt hiszik hogy csirkerizsen élek mert a kalória jól van belőve.
jan. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
2024-ben, aki ilyet kimond, hogy ez meg az hízlal, az eleve nem vitapartner. Ugyan akkora baromság a "hízlal", mint pl. Bcaa-ról, vagy ketogén diétáról beszélni.
jan. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
A tartós kalóriatöbblet hízlal, nem egyik vagy másik élelmiszer. Remélem ezt tudod, kedves kérdező, ha már a hülye haverjaid nem. A tortilla pedig hús, sajt és rengeteg zöldség. Ha belefér a kalóriakeretedbe, akkor mi baj lenne vele?
jan. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!