Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A vaj mennyire illeszthető be...

A vaj mennyire illeszthető be egy testépítő étrendbe?

Figyelt kérdés

2017. aug. 7. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Abszolút megoszlanal erről a vélemények, illetve nem mindegy milyen étrendet követsz. Nyilván pl. egy ketogén diétába jobban belefér.
2017. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sok mindentől függ.

Én nem eszek vajat, mert nem szeretem különösebben és csak felesleges zsírforrásnak tekintem.

De ha éppen tömegelsz, és sok kalóriát akarsz bevinni egyszerűen, akkor miért is ne? Fogyáskor is lehet enni vajat, ha belfér a kalória-, és makró keredetbe.

2017. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem teljes mértékben. A jó minőségű vaj kiváló zsírforrás. A telített zsírok kedvezően hatnak a hormonokra, pörgetik az anyagcserét. Sajnos itthon elég hitvány vajakat gyártanak, de a nagyobb boltokban megtalálhatók a külföldi, pl. ír gyártók vajai, amik jobbak.
2017. aug. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljesen jó.Amire vigyázz,margarint ne egyél,hidrogénezett és az káros!
2017. aug. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!