Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Erősportolóknak miért sokkal...

Erősportolóknak miért sokkal izmosabb a hasuk, mint a testépítőknek?

Figyelt kérdés
A testépítők hasa általában lapos, vékony. Megfigyeltem strongmaneknél, erőemelőknél, crossfiteseknél, de még nehézsúlyú birkózóknál is, hogy a hasuk más.. Sokkal vastagabb, kidomborodik. És nem a testzsírról beszélek. Szálkás, kockás has esetén is.

febr. 21. 01:51
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem valamit rosszul figyeltél meg, vagy csak nem értesz a sporthoz. Nézd meg az alábbi fotókat:

[link]

[link]

Ezután nézd meg a következő képeket:

[link]

[link]

[link]

Szerintem még mindig a testépítőknek van a ledurvább hasizmuk a világon, hisz ők célzottan az izomépítéssel foglakoznak magukat évtizedeken keresztül, a strongmanek, crossfitesek, birkózók pedig nem. Én is ismerem a laikus legendákat azokról a focistákról, akiknek izmosabb a lábuk a testépítőknél, meg azokról a kajakosokról, akiknek izmosabb a hátuk a testépítőknél, de a valóságban ezek a focisták/kajakozók maximum a pár hónapja konditerembe járó Jóskánál izmosabbak, nem Dorian Yatesnél. Milyen érdekes.

febr. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!