Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy oldjam meg a pihenőnapot?

Hogy oldjam meg a pihenőnapot?

Figyelt kérdés
Kezdő vagyok, heti 3x edzek teljes testet. Hétfőn, szerdán, és pénteken jártam, de mostantól a péntek helyett csütörtökön tudnék menni. Mivel még nem bontott az edzés, hogy oldjam meg ezt a helyzetet? Probléma lenne, ha szerdán és csütörtökön ugyanazokat a gyakorlatokat végezném? Hétvégén nem szívesen mennék őszintén.
febr. 21. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

"Probléma lenne, ha szerdán és csütörtökön ugyanazokat a gyakorlatokat végezném?"

Programozás kérdése, de nem a legjobb ötlet. Nehéz lenne ezt hatékonyan programozni.

febr. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És szerinted még az is hatékonyabb lenne, ha egyáltalán nem mennék? Lehet hülyeséget kérdezek, de tudom, hogy fontos a regeneráció.
febr. 21. 18:36
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kizárólag úgy tudod megoldani, hogy hétfő, szerda, csütörtök, akkor vagy engedd el a teljes testes edzést, és legyen A hét (alsótest-felsőtest-alsótest) meg B hét (felsőtest-alsótest-felsőtest) bontás, vagy ha nem akarod elengedni, akkor elég a heti két edzésnap. Én ezt tudom tanácsolni.
febr. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt is megpróbálhatod hogy az egyik héten megnyomod, hetfo szerda csut, aztán pihenős regenerálódós hét hétfő szerda.
febr. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!