Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális akár profi súlyzókész...

Normális akár profi súlyzókészletet honnan lehet ilyesmivel foglalkozó üzlettől vásárolni?

Figyelt kérdés

Szeretnék vásárolni súlyzó készletet, csakhogy szembesültem azzal, hogy ahogy nézem az árakat/választékokat a neten, hogy fillérekért is lehet venni komolynak tűnő készletet, amiből azt sejtem hogy ebből vannak tömegével gagyi semmit sem érő cuccok is. Tehát a fenti kérdés arra irányul, hogy ha tudnátok olyan üzletet ajánlani, ahol nem foglalkoznak gagyi kínai szarokkal, hanem csak minőségi profi súlyzó készletek vannak, akkor azt nagyon megköszönném! :)

A célom az, hogy évekig tudjam használni.


febr. 22. 20:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

"A célom az, hogy évekig tudjam használni."


Egy súlyzó az súlyzó, nem romlik el! A legolcsóbb is használható lesz 100 év múlva is. Túlgondolod.

febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen igen lehet...

De akkor miért van az, hogy egy 100-os készlet 80 ropi, a másik meg 140? Semmi különbség nincs a kettő között, pl. a rúd alakja/anyaga, vagy a súlyok bevonatalát illetően...

febr. 22. 20:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Rogue Fitness Europe
febr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

3: Köszi! :) Na ez már valami! :o

Mondjuk 300 ropi egy sima rúd :)))

febr. 22. 21:13
 5/15 A kérdező kommentje:

3: Egyébként Súly emelő voltam pár éven át, versenyszerűen, úgyhogy tudom mit jelent egy 300 000-es rúd, de azért egy otthoni célra szént szerelésre nem költenék ennyit :) Viszont ratyit sem akarok :)

Szóval érted/értitek? :)

febr. 22. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A 80 ropis tárcsái műanyag külsőbe öntött beton, a 140 ropis meg krómozott vagy festett öntöttvas. Mindkettőt húzza a gravitáció, ugyan úgy használható. Max az előbbi kevésbé szereti, ha csak úgy eldobod fejmagasságból, de sok jelentősége nincs, mert gondolom vigyázol a padlódra azért.
febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 MGéza ***** válasza:
Akár vascsőre is önthetsz betondarabokat, az is megteszi, csak ott ugye nem fogod variálni a súlyokat. :) Amúgy igen, anyaghasználat, a műanyag terjedelmesebb, a gyengébb minőségű vas esetleg hamarabb deformálódhat, bár én még nem láttam súlyzórudat eltörni, biztos elfordul néha-néha. Ha magadra ejted ugyanúgy fájni fog, tök mindegy melyik árkategória. :)
febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A haverom erőemelő, otthon épít home gym-et, ő vett rendes, kalibrált, versenyre való, színes tárcsákat. A Rogue-nál olcsóbb, de nem tudom pontosan, hogy milyen. Majd megkérdezem, hogy milyen márka és hol vette.
febr. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Keresgéltem a neten, és amit találtam azokban nem vagyok 100%-ig biztos, volt olyan, ami igen kedvező árban volt:

[link]

De a kommentek között rátaláltam olyan vélemeényre, amiben leírták hogy csalódtak, mert a sulyok valólyában összesen 14 kg tesznek ki.A Rogue-nál meg nagyon drága, ott 100 szeres árra jön ki egy normális szett...

Nincs itt olyan aki vásárolt ilyen jellegű szettete ami a linkben van, és meg van elégedve vele mind a valós meghírdetett súlyok terén, és a minőség sem olyan csapni való?

márc. 12. 21:22
 10/15 anonim ***** válasza:

Ez esetleg?

[link]

márc. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!