Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez működhet naturálon?

Ez működhet naturálon?

Figyelt kérdés
[link]
márc. 2. 16:54
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Naturálon is ugyanúgy kell edzeni mint ugye "nem naturálon"

Az alapvető dolog, hogy 3 edzésnap legyen Váll láb, mell bicepsz, hát tricepsz ez a minimum egy héten

Utána edzhetsz mindennap is akár (a hétvége az kimaradhat) de egy gyakorlatot 3 sorozatnál tovább nem érdemes csinálni

2 perc pihenő minden szett között

márc. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez működHET naturálon.
márc. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
15%

Két haverom még sulis korunkban kipróbált hasonló edzésformát. Heti kétszer edzettek minden izomcsoportra. Semmi változás nem volt tapasztalható se látható az izmaik fejlődésén. Igazából nem volt semmi értelme.

A heti hét napból hatot a konditeremben töltöttek és nem jártak sehova...

Nekem meg heti három edzéssel volt magánéletem: csajoztam, buliztam, élveztem az életet!

Nekem a heti négy edzés vált be, amit már régóta űzök.

Inkább olvasd el Arnold könyvét! Részletesen leír mindent az izmokról és az edzésről! Ő úgy gondolom többet tud a testépítésről, mint ez a pasas, akiről még életemben nem hallottam.

márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
68%

Továbbra se az számít, hogy hetente hányszor edzel egy izomcsoportot, vagy hogy hetente hányszor mész a konditerembe. Az számít, hogy megvan-e a fejlődéshez szükséges heti összvolumen, a bukás közeli intenzitás és a progresszió. Ha ez a három megvan, akkor mindegy, hány edzésnapod van a héten, fejlődni fogsz, ha pedig nincs meg, akkor nem.

Egyébként Stan Efferding profi testépítők/erőemelők körében évek óta a legelismertebb szakember, ellentétben Arndolddal, aki minden idők egyik legkedveltebb versenyzője, de nem a szakmai tudása miatt, ezt valljuk be.

márc. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem hülyeség a heti két edzés egy izomcsoportra, a legtöbb izmod egy hét alatt bőven regenerálódik, szóval miért ne edzhetnél rá újra? Persze figyelni kell arra, hogy meglegyen a megfelelő volumen és progresszió.


Nagyon sok tanulmány jött ki a témával kapcsolatban, amik mind azt mutatták ki, hogy heti két edzés egy izomcsoportra sokkal nagyobb hipertófiát eredményez, mint heti egy.

márc. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

3 Arnold Schwarzeneggger könyve nagyon jó és átfogó képet ad a testépítésről de az tény, hogy Schwarzenegger is kissé túledzette magát

Persze Schwarzenegger versenyszerűen űzte a sportot, az egy más kategória mintha csak valaki hobbiból lejár edzeni, hogy kicsit izmosabb legyen és jobban nézzen ki

márc. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!