Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tápkiegészítő összetevőit...

Tápkiegészítő összetevőit külön külön megvenni ?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Régebben próbáltam az Animal M Stack-et nagy hatást nem vártam tőle, de szimpatikus volt a hatóanyaga.

Most megnéztem, hogy miből mi van benne és gyakorlatilag csak olyan gyógynövények amelyek boltban megvasarolhatoak.


Kiszámoltam hogy ha kulon külön megveszem a gyógynövényeket ( görögszéna, stb ) akkor 5-6 x addig elég lenne, vagy ugyanazon az áron 5-6x olyan dózist tudnék bevenni, ami lehet hatásosabb lenne így 35 évesen. Nem vagyok kezdő, nem egy tren hatást várok tőle, csak mivel gyógynövény így azt gondolom baj nem lehet ha kicsit felturbozom a hormonokat ilyen módon.


Működhet?


márc. 3. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Táplálkozással, vagy tápkiegekkel az inzulin nevű hormonon kívül egyiket sem bírod felturbózni.

Lehet hogy a görögszéna 1-2%-kal növeli a tesztoszteron termelésedet, de az nem lesz kihatással a súlyzós edzésedre. Magyarul felejtősek az ilyen cuccok.

márc. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"Működhet?"

Nem.

márc. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!