Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szükséges gyakorlat a Vállvono...

Szükséges gyakorlat a Vállvonogatás?

Figyelt kérdés

márc. 14. 05:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Kókuszos fehérjét is lehet kapni a teremben?
márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Nem lehet. Ez egy ilyen kis, pinceterem jellegű hely, ahova járok. Itt nem árulnak fehérjét, állandó recepció sem működik évek óta. Van kulcsom is a teremhez. Előzetes bejelentés nélkül nem is nagyon lehet jönni. A koronavírus előtt még ott volt a tulaj minden nap, ült a recepción, de ez megszűnt, a megbízhatóbbak kaptak saját kulcsot és mennek amikor akarnak.


A safety bart meg én magam hoztam a terembe.

márc. 16. 00:30
 13/22 anonim ***** válasza:
Egy sorpong bajnoksagot nem rendezunk ott? Vagy egy pokert
márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Dartsozni szoktak főleg. Van egy darts tábla a falon, azt dobálják. A fehérjére visszatérve, én sós karamellás Pure Goldot iszok jelenleg.
márc. 16. 02:23
 15/22 anonim ***** válasza:
Karamellás fehérje? Na az jó! És honnan hozzák a karamellát hozzá? Dominikáról, vagy a Hawaii szigetekről?
márc. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Hany db nyil van a dartshoz?
márc. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
21, vagy 17 grammosak a darts nyilak?
márc. 16. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Tudtommal a karamellát elő lehet állítani. Ha a cukrot megpirítod, akkor karamellizálódik! Szoktam egyébként karamellás italt csinálni, cukrot megpirítom és tejet öntök rá, karamellás lötty lesz belőle. Én nagyon szeretem a tejes italokat. A fehérjét is tejjel iszom.


Nem tudom hény nyíl van a dartshoz és hány grammosak. Én nem szoktam dartsozni. Én edzek keményen. Vannak emberek, akik az edzést végig dartsozzák.. Felrakja a súlyt a fekvenyomó padra, nyom egyet, megy dartsozni, fél órát dartsozik és nyom mégegyet.. Elég zavaró, mert elfoglalja a fekvenyomó padot és közben dartsozik, megy az idő.


Járnak egyébként darts versenyre is innen. Fekvenyomó és darts versenyző is egyben, egyszerre csinálja a két edzést.

márc. 16. 17:14
 19/22 anonim ***** válasza:
Marha jó pali, egyszerre edzi a nyomo dobo izomzatat es a celzó, kordinaciókat. Nemsok ido star lesz
márc. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Milyen magassagu ez a fekvenyomo dartsozo ember?
márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!