Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vállvonogatás, állig húzás...

Vállvonogatás, állig húzás helyett snatch grip high pull?

Figyelt kérdés

Csuklya, hátsó váll, oldalsó váll


[link]


[link]



jan. 11. 22:47
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Izomépítés szempontjából sosem ideálisak az ilyen lendítős, súlyemelős kiegészítő gyakorlatok. Feleslegesek és értelmetlenek. Vannak ezerszer hatékonyabb és sérülésveszélytelenebb alternatívák, ha a csuklyádat vagy a válladat akarod edzeni. Ettől függetlenül csináld, ha akarod. Senki nem áll az utadba.
jan. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
én kajak nem értem hogy 2024be miért akar bárki is új gyakorlatokat felfedezni meg youtube vidikbe látott kinai sulyemelőket leutánozni amikor már rég tudjuk hogy milyen gyakorlatokat érdemes csinálni meg hogyan kell edzeni ha izmosodni akarunk
jan. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
biztos nem cseszném szét ezzel sem a csuklómat, se mást...
jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kérdező, te vagy az a pali, aki szerelmes a kínai súlyemelőkbe?😂 Múltkor is rájuk hivatkozva mutogattál valami csodagyakorlatot.😆

Amúgy, úgy van ahogy #2 írja, a működő gyakorlatokat, már felfedezték évtizedekkel ezelőtt, hidd el 2024-ben senki nem fog tudni új gyakorlattal előállni. A csuklyád ilyen szintű megedzésével pedig majd ráérsz akkor foglalkozni, ha egy koxos versenyző vagy, aki épp szinpadra készül.

jan. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 Hogy miért? Mert szórakoztató. Unalmas folyton ugyan azokat a gyakorlatokat csinálni.
jan. 12. 02:02
 6/8 A kérdező kommentje:
Üres rúddal kipróbáltam itthon, már attól brutális égést éreztem az egész felső hátamban.
jan. 12. 03:16
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

"Hogy miért? Mert szórakoztató"

Ha neked ez a szempont, akkor csináld.

"brutális égést éreztem az egész felső hátamban"

Mintha ez bármit is jelentene fejlődés tekintetében.

jan. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen szakítás szerű gyakorlatok ezek állóképesség/robbanékonyság-ra jók, azt lehet vele fokozni edzeni, de az ilyen videók alapján én elkezdek rángatni valamit, ebből szinte mindig sérülés van.

Nekem pl a snach a kedvenc kettlebell gyakorlatom, de mikor megvettem az első bellemet rögtön egybôl a snach-t kezdtem el gyakorolni, és első este úgy szétvertem az alkaromat vele, hogy aztán 3 héten át nem tudtam dolgozni, de a seggemet is alig bírtam kitörölni.

jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!