Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Budapest-Kecskemét távot...

Budapest-Kecskemét távot utazok napi szinten oda vissza, hogyan oldjam meg a kondit?

Figyelt kérdés

Napi szinten Budapest-Kecskemét távolságot utazok munka miatt, egyébként Kecskeméten lakom.

(Kecskeméten nem találok állást)


Reggel 7-től, délután 4-ig dolgozom. Mire hazaérek 5:10.


Hogyan oldjam meg a kondit, hogy még a párommal is tudjak lenni?


Minden reggel 4 kor kelek, hogy az 5:34-es vonatot elérjem.


Kocsiról lemondtam, mert a cég nem állja a benzint.


ápr. 8. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Mindenkinek van heti minimum 2x1 órája, ahol mondjuk egy teljes testes edzéstervvel simán lehet fejlődni. És ez az alap, ennél valójában minden ember tud bőven többet is edzésre szánni. Rengetegen napi 8-12 óra munka, feleség, gyerek, háztartás, napi ügyintézés, szociális élet mellett csináljuk ezt a sportot. Én 13-14 órát dolgozok minden egyes nap, és akkor még nem foglalkoztam a feleségemmel, nem vittem el különórára a gyereket, nem sütöttem meg a húst, nem cseréltem olajat az autóba, nem nyírtam le a füvet, mégis szánok heti háromszor időt az edzésre. Kérdés, hogy mennyire fontos számodra ez a sport? Ha az, akkor megoldod.
ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

régebben amikor még máshol dolgoztam és nekem is sokat kellett ingázni és nagyon kevés időm volt akkor szuper szett edzéseket csináltam

40-45 perc alatt lezavartam az edzéseket. ennyi ideje mindenkinek van hetente párszor


optimális a szuper szett? nem

akkor inkább hagyhattam volna a fenébe? nem

idő takarékos a szuper szett? igen

fejlődtem? igen

és csak ez számít

ápr. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Figyelj en is fáradt vagyok csoro is drága a kondi bérlet telen se szeretek elbringazni.


Otthon leedzeddtem heti 2-3x ha otthon csinálod tudod mennyi idot energist spórolsz?

Ez nalam 20perc oda 20perc vissza atoltozok 2x5p elkeszulok elotte elpakolok taskaba stb 10p lehet elmegyek boltba elotte vizert vagy ilyesmi


ez legalább 1 ora heti szinten 2-3ora legtöbb embernek valszeg hasonloan néz ki es akkor ez energia is

meg lehet hamarabb van 1 orad mint 2 orad ha 1 ora az edzés.


Ha itthon edzek akkor egybol start amilyen ruhaba vagyok viz a csapba halo sz arhatok akar közbe.


Volt hogy meg egy mosast is elinditottam pihenő közbe meg főztem is fott a hús rizs neha renezegettem megkavartam

ha pihensz 3perceket felpercet meg súlyt emelsz akkor nega belefér. Sokszor csak 30-40percet edzeddtem.



Ez mind úgy nezett ki hogy a jó öreg huzodzkodo tolodzkodo kombo ha

lassabban csinalod akkor nem konnyuek meg egyébként egy sulytarto ov alias huzodzkodo ov 5ezer ft vettem tarcsam.meg van


De taskaba liszt stb is jo

Tehát progresszió megvan a toppos gyakorlatokkal.


Heavy dutyval csináltam így eleg volt fel ora is pl 2szett kemeny tolodzkodas 2szett egykezessel vallbol nyomtam meg szinten ennyit tarogattam ehez csak tolodzkodo meg kezi sulyzo kell.


Fejlődtem? Igen es meg jobban mint a terembe.


Jah es itt senkire se kell varnod ha foglalt!

ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tehat mindig van megoldas 1-2 cucckz meg simán be lehet szerezni egy terem berlet ara ma mar 15-17ezer Ft

Ha havonta ezt a sajatodba olod bele akkor szep lassan egyre tobb mindent tudsz csinálni

Pl lesz egy padod meg nagyobb kezisulyzo tolodzkodo huzodkodo melle meg ilyenek

ápr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A vonatallomas kozeleben keress es mesz 2 oraval kesobbivel.

Amugy nalad sokkal tobbet ingazok is megoldjak.

ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!