Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az egykezes húzódzkodás is...

Az egykezes húzódzkodás is alkalmas izomépítésre, mint a súllyal húzódzkodás, vagy ez inkább "mutatvány jellegű" gyakorlat?

Figyelt kérdés

ápr. 21. 03:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván az egykezes húzódzkodás is lehetne jó gyakorlat, ha tudod progresszívan végezni, de én még soha egyetlen konditeremben se láttam olyan embert, aki plusz súllyal tudna egy kézzel húzódzkodni szériában 5-12 ismétléstartománnyal.
ápr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 12 évvel ezelőtt, mikor menő volt a fegyencedzés, és minden 3. kiscsávó fegyencedzett, akkor láttam a teremben egy hurkapálca testű középiskolás csávót, na ő csinálta az egykezes húzódzkodást, de ő is csak pár ismétlést tudott csinálni. Az egész terem őt nézte, szóval volt mutatvány jellege. Én sem láttam még ilyet, és kb. zéró az esélye, hogy valaki az egykezes húzódzkodást, 3-4 szetten keresztül, több ismétléssel csinálja.
ápr. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy kézzel tud szériában húzódzkodni, az simán tud komolyabb plusz súlyokkal húzódzkodni két kézzel normálisan, úgyhogy hülye lenne egy kézzel szerencsétlenkedni, de ez a jelenség nem is igazán létezik a valóságban. Pláne konditeremben nem, ahol amúgy is relatív kevesen húzódzkodnak, hisz mindenki csigás lehúzást végez hátra vertikális gyakorlatként.
ápr. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

#1

Andrey Smaev csinált ilyet

ápr. 21. 14:20
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Na akkor egy ilyen ember már biztosan létezik valahol Oroszorszában.
ápr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Alex leonidas 8ismetlest csinal egy kezes huzodzkodassal 2kezel +86kg-al is tud 1et tehat eleg nehez elérni az emberek nagy szazaleka nem is fog.tudni egyet sem.szabalyosan nem hogy tobbet izomepiteshez.

Izomepitesre meg megint nem olyan jó. Egyáltalán nem stabil nehez progressziot tartani könnyen felemáshogy terhelheted a tested

ápr. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Építhet izmot, de ki csinál ilyet?
ápr. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Ha a hagyományos húzódzkodásból, már sok ismétlés megy
ápr. 21. 17:46
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Akkor akaszt magára az ember súlytárcsát, nem kezdd el egy kézzel szenvedni, ezzel limitálva a progressziót, és megduplázva a gyakorlatra szánt időt.
ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nemhogy egykézzel húzódzkodni, egy kezemen meg tudnám számolni, hogy egy hónapban, hány embert látok egyáltalán húzódzkodni. Mindenki a mellhez húzást csinálja csigán, vagy a Pulldown lehúzógépet használja nálunk, elvétve látsz 1-2 arcot, akik húzódzkodnak.

Ha a hagyományos húzódzkodásból, már sok ismétlés megy, akkor értelemszerűen öv+lánc és köss magadra súlyt!

ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!