Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az 1,5%-os tej mennyire...

Az 1,5%-os tej mennyire számít hizlaló ételnek testépítők esetében? Kerülitek?

Figyelt kérdés
Naponta 1 litert elfogyasztva növelhetném 30g-al a fehérjebevitelemet. Jó ötlet vagy nagyon meghíznék tőle?
márc. 30. 15:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra is a tartós kalóriatöbblet hízlal, nem egyik vagy másik konkrét élelmiszer.
márc. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem befosnál tőle :D
márc. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában nem az, hogy egészségtelen lenne, de ha a fehérje fogyasztásodat akarod növelni, akkor nem éri meg, mert több szénhidrát van benne mint fehérje.
márc. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
márc. 30. 20:04
 5/13 anonim ***** válasza:

napi 1liter tejtől hasmenésed lesz

30g fehérje meg semmi, egyél +150g csirkemellet vagy halat vagy igyál meg egy turmixot, egyél egy fehérjeszeletet stb és megvan a +30g fehérje.

márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

En be szoktam nyomni 1-1.5litrrt siman nincs semmi bajom.

2.7%ossal

márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ha a napi kalória beviteledbe belefér és szereted akkor hajrá. Aki nem laktóz érzékeny szerintem semmi baja nem lesz tőle. Végül is ez reggel-délben-este 1-1 jó pohár tej. Lehet még az emésztésednek is jót tesz.


De tényleg jobb és egyszerűbb megoldás lehet egy shake, vagy pár tojásfehérje rántva minimális zsiradékon, pulyka/csirke sonkával.

márc. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En nem a feherje miatt iszom hanem met 560kaloria van 1 literbe
márc. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én az ilyen "hízlal" kérdéseket már 10 éve sem értettem.
márc. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül igaz az, hogy ha nem fosik tőle akkor is jól emészti. Megiszol 2-3 deci vízben egy kupak fehérjét és itt van a 30 grammod sok tejcukor és zsir nélkül. És nem foglal benned annyi helyet sem.
márc. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!