Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Naturálon milyen vállból...

Naturálon milyen vállból nyomás számít jónak egykezesekkel? 2x40kg 8 ismétlés már esélytelen?

Figyelt kérdés
Van egy gyerek a terembe, aki elég hirtelen nőtt meg, rajta kívül senki se nyom vállból ennyivel a termünkben, max 2 30-assal láttam nyomni embereket. 2x40 kilóba 8 ismétlés már tuti koxol?
2017. ápr. 2. 12:11
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
Az emberek nagy többségének ehhez cucc kell, de van akinek elérhető.
2017. ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha hirtelen nőtt meg akkor tuti koxol, de a 2X40 nem lehetetlen kox nélkül, de már egy elég komoly szint.
2017. ápr. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem esélytelen de pont elég nehéz idáig eljutni ahhoz hogy nagyon kevesen tudjanak naturálon annyival nyomni én személy szerint 30asokba tudok jelenleg nyomni, próbálom fentebb erőltetni de szerintem még legalább 2év munkája lesz nekem is. Az meg hogy mi számít jónak relatív 30kilósokkal sem nyomnak sokan...
2017. ápr. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Másfél éve kezdett edzeni nagyjából, úgy emlékszem akkor láttam először.
2017. ápr. 2. 18:28
 5/5 anonim válasza:
alapvető kérdés, hogy akkor mennyivel nyomott... testalkattól is függ. De ha az elején nagyon figyelt a kajára, edzése tökéletesn össze volt rakva akkor nem lehetetlen. De elég sanszos, minek után minden 4. kcisit is jobb fizikumú emeber cuccol, csak senki nem tudja, mert tájékozatlanok a témában. :)
2017. jún. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!