Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen kiegészítőt szedjek?

Milyen kiegészítőt szedjek?

Figyelt kérdés

Pont múltam 17, 70 kiló vagyok, jó 3-4 hónapja edzek. Egy héten egy izomcsoport csak egyszer, 170cm vagyok. Heti 3 edzés.

Egyenlőre csak fehérjét, Scitec Whey Pro 100%-ot szedek edzés utánonként, meg mellé Multi Pro-t a vitaminok miatt. Mit gondoltok milyen kiegészítőt szedjek ezek mellé? Az ár most irreleváns, csak szeretném tudni milyen cuccokat szedhetnék, amelyek még "normális"nak mondható. Köszönömmm



2012. febr. 7. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Glutamin, bcaa, vitaminnak kiegészítő C vitamin, Ca-Mg, esetleg edzés előttre valami bedurrantó. Edzés után fehérjébe szénhidrát mindenképp /vitargo, carb fast, szőlőcukor, amelyikre éppen telik/

Más nem szükséges valójában. De ami van most neked, az is bőven elég ilyen kezdő szinten, csak az edzés utáni turmixba szénhidrát mindenképpen kell.

2012. febr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, a meglévőek mellé legfontosabb a szénhidrát (dextróz, vitargo) a proteinhez keverve edzés után.
2012. febr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szénhidrát tuti kell bele? Egyik helyen ezt, a másik helyen azt mondják. Igazából hamarosan szeretnék elkezdeni szálkásítani, akkor hogy legyen a szénhidrát?
2012. febr. 7. 15:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Szénhidrát mindenképpen kell, gyorsfelszívódású (dextróz a legolcsóbb) az edzés utáni turmixba, tömegeléskor mehet 1g/testsúlykg. Szálkásítani még nem igen kell 70kg-ról...
2012. febr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem, egy esszenciális zsírsav, rengeteget dobna. Például Lennmagolaj.

Ha edzés után mehet, akkor egy kis 50g dextróz! :)

Glutamin/Bcaa elengedhetetlen, én is nagyon erősen gondolkodok rajtuk.

Kreatint még nem ajánlanám, de ha még is, akkor egy olcsó kreatin monohidrátot próbálj ki :)

Kajád normális? Ha nem, akkor egy Jumbo-t! :)

2012. febr. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

ne vegyél kreatint , jumbot se , remélem van othon zabpelyhed , ha nincs vegyél 1kg 500ft kb

hol olvastad te azt hogy nem kell az edzés utáni turmixba szőlőcukor? vagy szénhidrát? ... ne is mond , úgy hülyeség ahogy van , mindenképp vegyél 2kg dextrózt , edzés után 50-60g mehet a fehérje mellé

2012. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!