Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mellizmokért, és kockás...

Mellizmokért, és kockás hasért mit lehet tenni otthon?

Figyelt kérdés
Mielőtt valaki azzal jönne hogy kamu kérdés, meg már sok ilyen van: engem komolyan érdekelne a dolog, átnyálaztam jópár itteni kérdést is, de nem tudtam dűlőre jutni. 171 centi magas vagyok, és 68-69 kg. Itthoni praktikákkal hogyan lehetne elérni a szép mellizmot, illetve a kockás hasat? Azt hallottam hogy nagyon nagy mértékben a kajától is függ, ez mennyire igaz? Naponta hányat és milyen gyakorlatot kellene végeznem amit itthon is meg tudok oldani, míg lenne látható eredménye? Konditerembe - egyelőre - nem szeretnék járni, és testtömeg növelő vackokat sem szívesen szednék. Ha egy mód van rá akkor saját erőből itthoni gyakorlatokkal szeretnék eredményt elérni!

2012. ápr. 6. 21:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Üdv!


Mellizomra otthon a tolódzkodás a legjobb!!

Vegyél egy fekvőtámaszbakot /kb 2-3ezer ft/, mert azon nagyon jó a fogás és két asztal/bútor között tudsz tolódzkodni!


Kockás hasra szinte bármilyen hasizomgyakorlat jó /mert a formájához azért kell/, de valóban az az igazság, hogy az étrenden múlik.

Mint köztudott, mindenkinek kockás a hasa, csak nem látszik az ottani zsírrétegtől...


Ami látom h még nem világos:

kockáshas ÉS tömegnövélés = kizárt :-D :-D

Olyan mint h csökkentsük a szobahőmérsékletet meg h növeljük...:-D

Hacsak nemvagy nagyon vékony típus, akkor nemfog menni...de ha gondok vannak a kockás hassal, akkor biztos h nem vagy az...


Szóval döntsd el melyiket akarod...



Ha pedig nem akarsz mesterséges dolgokat szedni, akkor írd be a youtube-ra h "denis minin nutrition" és az első videóban nagyon sok jó tippet kapsz, hogyan kell természetesen jól étkezni, h minden fehérjét és vitamint megkapja a szervezeted!


Üdv

2012. ápr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Azt a mesterséges dumát ne írd már be légyszi mindenhová, mert óriási tévedésben vagy.
2012. ápr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Kis Pitta válasza:

Szia !


Testtömegnövelő vackot ténleg ne szedjél , sokan nem tudják , de tönkre vágja a májad .. Kockás ha megy magától is mint nekem is sikerült napi 2 - 3 km futás után 5*50 felülés , sorozatonként nem pihentem sokat, max 30 , 45 mp-t , és 2 hónap alatt sikerült elérnem a kockás hasat ... Étrendről annyit, enni kell ! Reggeli ,ebéd, vacsora meglegyen minimum,, én reggelire ettem valami kis gyümölcsöt (alma,eper,málna,szeder stb..) Ebédre ettem redesen, vacsorára meg max 1 szelet kenyeret ettem, de 18:00 után ne egyél ! ........


Mellizomról még annyit hogy tipikus gyakorlat : fekvőtámasz, csak a kezeidet vállszélleségtől széllesebbre rakod .. én ebből csináltam sokat 5*20 - 25 öt vagy többet naponta, sorozatonként 1 percet pihentem vagy kevesebbet.

2012. júl. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!