Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit lehetne ilyenkor enni?...

Mit lehetne ilyenkor enni? Szálkásítok.

Figyelt kérdés

Nem tudok egész nap csirkemellet enni. Eddig ahogy számoltam 2g fehérje/tskg-m van, de ezzel is az a baj, hogy tízóraira/reggelire tk. kenyérhez sonkát eszek és a sonka ugyebár elég zsíros, mit tudnék helyette? szeretem, de hát szálkásításnál muszáj lesz máshogy. vennék fehérjeport, de a szüleim nem engedik, mert szerintük az biztos káros, stb. gondolom hallottatok már ilyesmiről... gondolkodtunk már hogy haverokkal meg lehetne oldani de mivel reggel kellene inni belőle azt nehéz megoldani minden nap, az edzések utánit már laza mert úgyis együtt járunk edzeni.

17F



2012. ápr. 17. 16:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
ha tudnék inni 2x fehérjeturmixot egy nap akkor meglenne 2,5-3g/tskg, de a sonkával így akkor is baj van. a hentesnél nem csomagolásba vannak a sonkák, így nem tudok választani olyat amiben sok a fehérje és a zsír kevés. csirkemellet is csak ebédre tudok meg néha edzésre beiktatni, ezt is elég nehezen tudom kiharcolni. abba se mennek bele, hogy a zsebpénzemből vegyek kaját magamnak, mert minek veszek ha ők vesznek és hasonló indokok. kb 5-6kg zsírtól szeretnék megszabadulni aztán újra tömegelnék.
2012. ápr. 17. 16:08
 2/14 anonim ***** válasza:

Pedig az lenne a megoldás, ha este sütnél natúr csirkemellet, majd ezt tudnád vinni pufirizsel/tk kenyérrel a suliba. Szüleidet próbáld győzködni a proteinről, de gondolom, hogy nem egyszerű.:)

Este utolsó étkezésnek sovány túró menjen.

2012. ápr. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
hát igen, ez lenne a megoldás de az is baj mindig, hogy én miért csak húst eszek mindig, ezt így nem lehet csinálni mert nem egészséges, hogy nem eszek tésztát stb. nem is szeretem a tésztákat, ez az egyik a másik meg hogy amúgy is húst kell :D aztán a csirkemellet néha csirkecombbal pótoltam tömegnövelésnél, de aztán előfordul nekik az is, hogy csinálnak kb 1evésre valót aztán meg karajt eszek, ez még tömegnövelésnél nem volt olyan gond, de eléggé elzsírosodtam. kb 6kg-t híztam 4hónap alatt, de nőtt egy kis tokám is meg ilyesmi. már az is baj volt, hogy miért eszek annyi tojást... :D a proteinről próbálom, az apám esetleg még lehet bele is menne, de az anyám nagyon ellenzi, azt mondja egyek rendesen ne azokat egyem, de erre meg ha mondom, hogy akkor úgy kéne főzni is akkor már megint hülye vagyok... :D a tesóm is tökre odavan ezektől hogy minek akarok egyáltalán szálkásítani is, mert hogy még bőven elférne rajtam az izom (ez jogos, de én úgy vagyok vele, hogy könnyebben leadok kisebbet sokszor) és hogy ezek a cuccok tönkreteszik a szervezetem meg nyomatja a hülyeségeit eléggé idegesít.
2012. ápr. 17. 16:18
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez sok családban így van, lehet, hogy addig ilyen félmegoldásid lesznek, hogy csirkecomb, sonka és amit engednek, míg nem keresel magadnak lóvét.
2012. ápr. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hát jó és ilyen félmegoldásokkal sokra fogok menni :) lehet, hogy izmosnak izmos leszek de mellé meg tiszta zsír... ahhoz hogy magamra keressek még el kell telnie pár évnek sajnos :\ nem is zavarna a dolog, de azért olyan fél éve kondizok kb már valami látszata van a dolognak, de ha mellé most lesz egy szar szálkásításom akkor hiába lettek eredmények. közeledik azért a nyár is, jó lenne valahogy kinézni is :D
2012. ápr. 17. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem tudok okosat mondani, mivel te is tudod, miket kellene kajálnod, hiába írnám le én is, ha nem engedik neked.

Maradj a pulykasonka-pufirizs kombónál, ezzel nem csinálsz nagyon rosszat.:)

2012. ápr. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát ezt sajnálom :D

mindenesetre remélem, hogy nem fogok sok izmot veszíteni, igazából még simán felhízhatnék olyan 70-75kgre de akkor még új ruhákat is kéne venni... :D inkább lemegyek most 67ről olyan 62környékére, aztán majd újra nekiállok tömeget növelni, remélhetőleg már szárazabban :D

2012. ápr. 17. 16:37
 8/14 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatod, de tömegnöveléskor megint fog jönni zsír.

Naturálban ha a fele tömegből izom lesz, az már jónak számít Illés Norbi szerint.

Én a helyedben pár évig tuti tömeget növelnék, nem apróznám el azzal, hogy 60-70 kg körül szálkásítanék. De csak jó tanács.:)

2012. ápr. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

hát az biztos, hogy megint fog de csak jön majd megint egy szálkásító időszak :D nem tudom még, lehet megfogadom a tanácsod :) köszi.

most azon gondolkozom, hogy lehet veszek túrót és majd azt nyomom protein turmix helyett, vagy majd valahogy a haverokkal megoldjuk a turmix gondot :D az nagy baj, ha mondjuk nem reggel iszom meg hanem valamikor délután meg edzés után?

2012. ápr. 17. 16:51
 10/14 A kérdező kommentje:

hopp elküldte véletlen. folytatás:

a lényeg elvégre az lenne, hogy legyen meg a napi fehérjebevitel, nem?

2012. ápr. 17. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!