Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményed a strandgyúrás...

Mi a véleményed a strandgyúrás csajverziójáról? A futópad-hasazás-lábgépek szentháromság lelkes követőiről, kik felsőtestre nem edzenek?

Figyelt kérdés

Ugye van a férf...fi...kisfiú strandgyúrós, a mell-bicepsz titán, meg persze az elengedhetetlen kockahas. Észrevettem, hogy ennek megvan a (szinte) komplementer női verziója, ami ugye pont fordítva csinálja. A teremben általam látott lányok kb 80%-a ilyen, rettentő vékony lányok izzadnak a futópadon, majd elmennek lábazni, némelyikük még ezt is bénán, mind a combközelítő és -tárogató, mind a combfeszítő gépen kb. 10 centis mozgástartományban ügyködnek, 1-2, max 3 súlybigyó beakasztásával.


A kérdés az (is), hogy miért csinálják ezt? Meg úgy általában, miért félnek a lányok az edzéstől? Persze mindig odaírják, hogy "én nem akarok hatalmas izmokat", de miért gondolják, hogy majd hamar, véletlenül szereznek? Ha az annyira egyszerű lenne, egy rakás kigyúrt nőci sétálgatna szanaszét az utcán, de én még egyet sem láttam...


Meg emberek, komolyan a csontegyenes, és vékony felsőtest a szép? Nem a formás, gömbölyded, íves? Ez lenne a szépségideál? Nem értem én őket...


És ha van itt olyan lány, aki edz felsőtestre is, elmesélhetné nekik tapasztalatait, hogy hogyan vált rögvest budibilderré egy kézisúlyzó megérintésével :D

Ha meg olyan talál ide, aki ilyen, mint a fent említettek, akkor ő elmesélhetné, mi motiválja erre.



2012. ápr. 26. 20:36
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle, h a mérleg kit érdekel? tükörre edzünk, mert az emberek nem egy számot látnak mikor szembe megy velük az utcán, hanem 1 alakot :)
2012. ápr. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Ejha :D Úgy sem hajlandó elhinni, hogy ott csinálod előtte, és nem az az eredmény történik, amit ő vár? Ezen nem tudom, hogy lehet segíteni :\
2012. ápr. 26. 21:36
 13/24 anonim ***** válasza:

Pontosan, de az a vicces, hogy nekem eddig a mérleg is kevesebbet mutatott minden héten, de nem, mert nem... :D


És ez valóban így van, csinálom előtte, más fiatal lány is csinálja (hosszabb ideje, mint én, de mégsem kétajtós szekrény, tehát tuti bizonyíték), de nem lehet levakarni az elliptikus trénerről.

2012. ápr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
De egyébként női oldalon olvasom mindig meglepődve, hogy sokan még Rubint Rékától is félnek, mert ilyen portálokon rengeteg rémhír terjeng, hogy lett nőknek tőle túl izmos karja vagy combja... :D
2012. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Hát én attól nem tartok :D Nőként túl izmosnak lenni nem egyszerű. Bár a kulcs ott lehet, hogy máshol van a 'túl izmos' határa náluk és nálam.


áluk gondolom vmi ilyesmi: [link]

(láttam már olyat, hogy kb. ilyesmi vékony semmilyen alkatú lányt letúlizmosoztak)


A valóban izmos (de szép): [link]

[link]


Ami nálam túl izmos: [link]

2012. ápr. 26. 22:21
 16/24 anonim ***** válasza:
Az utolsó képen szereplő nő izmait nőként el lehet érni természetes módon?
2012. ápr. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Nem vagyok ennek szakértője, de 99,9%ban biztos vagyok benne. Már ahhoz, hogy egyáltalán látszódjon, is rendesen oda kell figyelni. De szerintem megéri ^^
2012. ápr. 26. 22:27
 18/24 anonim ***** válasza:
:)
2012. ápr. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 Ci.ara ***** válasza:
100%

többször találkoztam már olyannal mikor lementem a terembe (a nem szokásos időmbe)találkoztam új fazonokkal és hát ámultak bámultak" és volt aki oda is jött h uhhh te hátazol meg uhhhh te szoktál fekvenyomni igen szoktam és megkérdezik h miért márpedig én nagyon kommunikatív lány vagyok de amikor odajönnek az ilyen fas.zságaikkal az emberkék ordítani tudnék ezért is hallgatok zenét így több az esélye h nem szólítanak le :D


ja és nem vagyok budybuilder sajnos :/ :) majd talán 1x de ez a veszély nem fenyeget még most.


A motiváció az h rendőrnek készülök és szeretnék kitűnni a lányok közül és nem az első nap összeesni:)


és am bárki bármit mond nekem a fekvenoymástól igen is kisebb lett a mellem nem olyan drasztikusan de kisebb lett :/ és nem diétázok! de most jelen esetben le.szarom és csinálom tovább :) míg el nem érem a kitűzött célom :)

2012. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Ci.ara, elismerés a hozzáállásodért, tényleg minden tisztelet, de nem a fekvenyomástól lett kisebb a melled, mivel tudjuk, hogy nincs helyi zsírégetés, hanem eleve az edzésektől az egész test zsírszázaléka csökken, még ha nem is diétázol célzottan. Mellizom edzése nélkül is csökkent volna. :)

Aki meg kérdezte, hogy el lehetne e érni naturálban egy olyan izmost testet, hát arra a válasz egyértelműen nem, egy nő 1/25-öd tesztoszteront termel, mint egy férfi.

Nagyon izmos női test csak koxal lehetséges.

2012. ápr. 27. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!