Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kérdésem szteroiddal kapcsolat...

Kérdésem szteroiddal kapcsolatban? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most nem egy tizenéves gyerek kérdésést olvassátok, aki két hete gyúr, és a Danaboltól várja a csodát, ez már kicsit összetettebb.:)


Én 28 éves vagyok, 14 éve folytatok intenzív súlyzós edzést, étrenddel, kiegészítők használatával, egyszóval testépítő életmódot folytatok, amiben már nagyon jó eredményeket értem el, azonban úgy gondoltam, ezeket az eredményeimet szeretném valahogy kamatoztatni, szeretnék a jövő évben esetleg egy versenyen is elindulni, nyilván teljesen amatőrként. Azt hiszem, ebben a korban sem csúsztam még le semmiről.

Ehhez viszont számomra képbe jönne a szteroid. Nem akarok úgy belevágni, hogy semmit nem tudok róla, és nyilván nem is Danabol, és társaira gondoltam, hanem minőségi anyagokohoz szeretnék nyúlni.


Mivel eddig ezekkel a dolgokkal nem foglalkoztam, nem tudom, hogy indulhatnék neki, ill. hogy s mint kell ezt elkezdeni, kinek mi a véleménye, tapasztalata, esetleg ajánlata.


Olyan emberek válaszát várom, akik értenek hozzá, és kicsit fel tudnának világosítani a dologgal kapcsolatban. Nem olyan válaszokat szeretnék kapni hogy "hülye koxos", vagy hasonlók, hanem értelmeseket.


Köszönöm előre is.



2012. jún. 5. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Te nem lehetsz 28 éves és 14 éves edzésmúlttal,mert akkor nem kérdeznél ilyent!Ennyi év alatt már kellene róla tudnod sokmindent.
2012. jún. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 dirtboy ***** válasza:

testmester és társai oldalon kérdezz szteroidos dolgokról mellette meg olvass sokat róla.

nem gondolom hogy versenyért érdemes hozzá nyúlni de te tudod.

2012. jún. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
dirtboy mivel foglalkozol ha megkérdezhetem ? :)
2012. jún. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, testmester.net-en olvasgass, vagy itt: [link]
2012. jún. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

mark86


Rém egyszerű..elmész egy normális,elismert személyi edzőhöz aki segít mindenben pénzért.

2012. jún. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi a célod? szeretnél még tömeget növelni vagy a diéta közben kéne a plusz segítség?

(de igaza van az első válaszolónak ha 14éve a vasak világába lennél nem kérdeznél ilyeneket)

2012. jún. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Jó, akkor legyen hihetetlen, de 14 éve foglalkozom vele.

Az, hogy nem értek hozzá, elég idézőjeles volt, mert nagyjából otthon vagyok benne, de személyes tapasztalatom nincs velük, és eddig hidegen is hagyott a téma, nem foglalkoztam vele komolyabban.

Ismerem őket, de szeretnék biztosra menni, és mivel ismét hangoztatom, hogy még nem használtam őket, nemtudom, hogy milyen módon kell őket használni, ill. melyek ajánlottak. Eddig abszolút naturál voltam, a pályafutásom során.


cpggyurma: elsősorban még a tömeg lenne a cél, úgy gondolom, még nem kellene elkezdenem diétázni.

2012. jún. 5. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
mindenképp injekcióst választanék szemest felejtsd el vannak jó és megbízható ampullás cumók
2012. jún. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!