Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mien szénhidrát Port ajánlotok...

Mien szénhidrát Port ajánlotok? A kaján Kívűl

Figyelt kérdés
Kondi gyúrás test tömeg

2012. jún. 21. 20:43
 1/5 dirtboy ***** válasza:

a kaján kívül?

milyen kaját eszel ami por?


edzés utánra dextróz,vitargo,

más időszakban pedig palatinose ami szóba jöhet ne.

2012. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem kajan kivul xxd nem eszek por kajat xd rosszul irtam bocsi. a dextrozt azt keverjem nele a feherjembe??? a vitagro az mi???:) s a palatinose?:)
2012. jún. 21. 20:57
 3/5 dirtboy ***** válasza:

igen,edzés után a protienhez hozzá raksz és úgy iszod.

maximum 1g/tskg ami mehet de nem ajánlok annyit.

elég kevesebb is,utána 40-50percre úgy is mennie kell a szilárd kajának.


vitargo egy gyorsabb és jobb szénhidrát fajta,nem terheli úgy a gyomrot viszont drágább is mint a dextróz.

2kiló 4500ért van.


palatinose pedig egy lassú felszívódású szénhidrát,nem emeli az inzulin szintet,szépen elnyújtva szívódik fel.

ez edzés utánra nem jó csak azért írtam mert nem írtad hogy mikorra is kéne a ch.

2012. jún. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ertelek akk ugy jo hogy edzes utan 50 g dextroz plussz 50 g feherje??? utanna pedig 40-50 perc mulva kaja:) ugy akarom h ilyen porok nekeruljenek sokba..mert18 eves tanulo vagyok es nem akarom anyamek tamogatasat igenybevenni:) semmit nemfogadok el tolluk:)))) irj legyszives egy levelet ha nemtul nagy keres kerdezniakarok valamit:) veletlen el kuldtem levelben is sorry :)
2012. jún. 21. 21:10
 5/5 dirtboy ***** válasza:

nem gond,

privátban már megírtam a választ

2012. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!