Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Haromnapos edzesterv, hogy...

Haromnapos edzesterv, hogy csinaljam?

Figyelt kérdés

Arrol van szo, hogy heti 3szor tudok menni gyurni, de ott nincs sok gep es nem tudok mellen kivul a tobbi izmokra megfeleloen valtozatos gyakorlatokat csinalni.

Mar kb harom honapja jartam hetente ketszer. Ennyi a regiseg.

E ket edzesterv kozul melyik lenne jobb?

1. hetfo: mell, bicepsz, has

szerda: tricepsz, has, +valami lab(gephiany miatt ebbol sokat nem nagyon tudnek)

pentek: hat, vall, has



2. hetfo: mell, bicepsz, has

szerda: hat, vall, has, lab

pentek: mell, tricepsz, has

Melyik jobb szerintetek? Ha heti ketszer csinalok mellre akkor gyorsabban fejlodik-e a mellizom vagy eleg a heti egyszeri mellezes is, vagy csinalhatom nyugodtan heto 2szer is?



2012. jún. 27. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:

H: mell-bic-tric

Sz:láb

P: hát-váll

2012. jún. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amit Montez írt jó. plusz még csinálhatsz hasat minden edzésen.
2012. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

3 hónap után szerintem elég 1 mellezés, de az legyen kemény!

a lábazáshoz milyen gépeket tudsz használni?

guggolást,kitörést biztos tudsz, hajlítóra csinálhatod a következőt:

lefekszel egy padra hason, és a lábad közé veszed a súlyt, és leengeded kb 10cm-re legyen a talajtól, majd vissza, de ne teljesen csak kb. derékszögig.(Ez tulajdonképpen ugyanaz mint gépen a hajlító, csak súllyal)

[link]

Szóval:

Hétfő: mell+has

Szerda: láb+kar

péntek: váll+hát

2012. jún. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a lábnak kell külön nap. Nem kéne hülyeségeket írni, hogy mell külön, láb mellé meg kar. Ez marhaság így. A láb a tested fele, minden hozzáértő külön edzi ha van rá mód.
2012. jún. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!