Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahhoz, hogy tricepszre meg...

Ahhoz, hogy tricepszre meg bicepszre gyúrjak feltétlenül szükséges kondiba járni vagy nem?

Figyelt kérdés
ehhez a két izomhoz elég a fekvőtámasz meg a húzódzkodás vagy szükséges konditermi súlyzós edzés is? Ezek az otthon végezhető gyakorlatok helyettesíthetik a konditermi súlyzós meg gépes edzést?

2012. jún. 27. 22:15
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:

helyettesíteni nem helyettesítik de ha veszel még két szerelhető egykezest meg rudat súllyal akkor azzal már igen.


miért csak bic meg tric?

2012. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
otthon végzett gyakorlatok SEMMIKÉPEN nem helyettesítik az edzőtermi edzést.
2012. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 dirtboy ***** válasza:

ma 23:28


és miért is nem?

ezt fejtsd már ki bővebben mert én nem tudom hogy miért nem.

talán tudja az izom hogy a terhelés otthon vagy egy teremben kapja vagy mi?

2012. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha otthon is van felszerelés akkor simán helyettesítheti ;)
2012. jún. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha otthon betudsz rendezni mindenféle gépet (van ismerősöm aki csinált konditermet (újpalota fitness) és csak a gépek 20milliók voltak) akkor jó otthon, de általában nemtudsz annyi féle gépet otthonra beszerezni, ezért nem helyettesíti. két egykezessel meg rúddal pl. nemlehet helyettesíteni a scottpadot vagy a tricepsz gépet.
2012. jún. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 dirtboy ***** válasza:

baromságot beszéltek,ti azt hiszitek mindenféle gép kell ahhoz hogy valaki jó edzést csináljon csak azért mert egy konditeremben sok gép van.

ez nem így van.

ez hülyeség

2012. jún. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
egy idő után változtatás kell, mert megáll a fejlődés (több év után), és több gép közül könyebb választani. egy kar edzést meglehet csinálni jól otthon is, de amikor oda kerül a sor hogy valamit változtatni kéne mitcsinálsz? bár aki otthon edz általában hamarabb megunja, mert otthon sokkal nehezebb rászánni magad. tisztelet a kivételnek. na de mindegy ez az én véleményem
2012. jún. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Hát szerencsére ez csak a te véleményed. Ekkora hülyeségeket leírni.

Otthon edzem, de simán van motovációm még 41 évesen is.

2012. jún. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
amúgy a tegnap 23:28 és a maiak is én vagyok:) szóval egy ember. viszont visszatérve az eredeti kérdésre az engem is érdekel hogy miért csak tricepsz és bicepsz?
2012. jún. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Montez.

"tisztelet a kivételnek."

és nem a motiváció hiánya volt a fő mondanivalóm.

de mindegy nemakarok többet offolni.

2012. jún. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!