Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ahhoz, hogy tricepszre meg...

Ahhoz, hogy tricepszre meg bicepszre gyúrjak feltétlenül szükséges kondiba járni vagy nem?

Figyelt kérdés
ehhez a két izomhoz elég a fekvőtámasz meg a húzódzkodás vagy szükséges konditermi súlyzós edzés is? Ezek az otthon végezhető gyakorlatok helyettesíthetik a konditermi súlyzós meg gépes edzést?

2012. jún. 27. 22:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A többi is hülyeség amit írtál. Nem kellenek csodagépek az edzéshez.

Tapasztalatból mondom.

2012. jún. 28. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 dirtboy ***** válasza:

nekem még egy multi fekpadom van,guggoló állván,scott pad,rudak,súlyok de ezzel a felszereléssel minimum 30 féle gyakorlatot tudok csinálni ha nem többet.

annyi gyakorlat van hogy nem is kell csinálni mindent egy adott terület edzésekor,tehát ha változtatni kell akkor simán tudok mert van gyakorlat bőven.

semmi értelme a sok gép közt csalingázni,az a testépítőknek kell akik versenyszerűen csinálják és az ő izomzatuknál már van értelme a sok gépnek.

ahhoz hogy te nagy izmokat építs ilyenre nincs szükség.

2012. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
nem azt mondtam hogy csodagépek, hanem a változatosság kell. hidd el hogy énis tapasztalatból.
2012. jún. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
dirtboy ha ennyi mindened van otthon akkor jó azt megértem, az elég.
2012. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kell változatosság, de azt ki tudod hozni gépek nélkül is. 26 éve edzem, nem hiszem, hogy nálam tapasztaltabb vagy.
2012. jún. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 dirtboy ***** válasza:

az én felszerelésem még 100 ropiba sem került és már azt mondod hogy így már oké.

nemrég még 20milla lett emlegetve a normális felszerelésnél.

2012. jún. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
jó... maradjunk annyiban hogy én a terem híve vagyok ti pedig az otthoni edzés hívei. részemről a vita lezárva. további szép napot:)
2012. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Diego105 ***** válasza:

"Mindig az alapgyakorlatokra kell alapozni, én nem hiszek abban hogy valaki bejön a terembe és keresztcsigával kezdi a melledzését és most látott 3-adjára súlyzót az életében, mert attól nem fog neki nagy mellkasa nőni, a fekvenyomástól, a 30fokos nyomástól és a tárogatástól viszont fog! És ha itt variál az ismétlésszámokban, visszapakolásban, kénytelen lesz növekedni vagy sűrűsödni az izomzat, mindig relatíve hogy ugye mi a cél." -Vörös Zoltán

Ő is megmondta, nem kellenek akármilyen csodagépek ahhoz hogy jól nézz ki, izomtömeget az alapgyakorlatokkal kell növelni, ahhoz meg pár pad, súlyzók, rudak, bőven elég, amit otthonra is belehet szerezni.

Kérdező: amint látod, sokan edzenek otthon, viszont ne csak bicepszre és tricepszre eddzél.

2012. jún. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!