Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek jó az edzéstervem?...

Szerintetek jó az edzéstervem? 16/F

Figyelt kérdés
5hónapja járok és észre vettem hogy nekem a combom , mellkasom és a hátam nagyon jól fejlődik .... most szedek 100% creatin monohidrátot , edzés mellet sokat focizok ezért az állóképességemet is próbálom növelni . A karom eléggé le maradt a testemhez képest ! Hétfő : mell-hát , szuperszetekben végzem ezeket ( pl fekve nyomás kombinálva a nyakhoz lehúzással ) pihenő idő 1 max 2 perc . Kedd : bicepsz-tricepsz-váll , a bicepsz tricepszet szuperszetben végzem , 3-4 féle képen edzek rájuk félperces pihenővel utána a vállamat edzem 4 féle képen , nem tartok közöttük pihenőt csak ha befejeztem akkor 1percet . Szerda : Láb - vádli , nagy súlyokal dolgozok és 8x8at szoktam csinálni . Csütörtök : pihenő , focizok . Péntek : mell-csukja-has ez egy lazább nap , mellnél csak 45fokot nyomok mivel ez le van maradva és néha vádlizni is szoktam . Szombat : a bicepsz-tricepsz-váll , másfajta edzésekkel hogy az izamaimat még jobban sokkoljam . Vasárnap : pihenő , foci .... az edzések nagyon fárasztóak de már hozzá szoktam , szerintetek nekem ez meg felelő ? ( Pár méret : kar 31 , mell : 98 , comb : 50

2012. júl. 1. 13:29
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:

túl sok így az edzés,nem tudsz regenerálódni

hátat jobb lenne külön edzeni

ha ilyen sokszor akarsz edzeni akkor legyen 5 napos

pl.láb-has

hát

bic-tric

mell

váll


vagy 4esben

láb-has

hát

bic-tric

mell-váll

2012. júl. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
a kart és a mell-hátat nem akarom külön rakni mert régen úgy edzettem és akkor nem volt olyan hatásos mint ezzel az edzéstervemmel ! a karomat meg muszáj 2x edzeni egy héten mert le van maradva . pedig oda figyelek hogy a mozgás tartományt kihasználjam , sokkoló teknikákat használok néha megcserélem pár izomnál az edzéseket sorrendjét
2012. júl. 1. 13:53
 3/11 anonim ***** válasza:
azért nem fejlődik a karod mert túledzet. többször edzed, ráadásul intenzitás növelő teknikákkal.sok.
2012. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 dirtboy ***** válasza:

arra nem gondoltál hogy talán nem tesz a karodnak jó a heti 2 edzés?

lehet jobban tudna fejlődni ha csak 1 lenne.

2012. júl. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4 hónapig csak 1x edzetem rá és ugyan annyit nőt mint az előző 1 hónapban (1cmet)
2012. júl. 1. 14:09
 6/11 dirtboy ***** válasza:
most azt mondtad hogy akkor mikor 1x edzetted akkor sem nőtt gyorsabban hanem ugyanúgy nőtt mint most heti 2 edzéssel?
2012. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 hónapi 1x edzéssel annyit nőt mint most 1 hónapban 2x edzéssel . hétfő : mell-has-vádli , kedd : bic tric , szerda : hát-váll-csukja-delta , péntek : láb-vádli , szombat : alkar , has . akkor ez jobb ? ( csütörtök pihenő )
2012. júl. 1. 14:16
 8/11 dirtboy ***** válasza:

jaja de a szombat egy tök felesleges nap,alkart edz karnapon a bic-tric után, a hasat meg oda rakod ahová akarod.

ezért a két izomért nem kell külön edzésnap.

2012. júl. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ok , de a kevés pihenő a sorozatok között maradjon ?
2012. júl. 1. 14:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Hasazni lehet két naponta bemelegítés jelleggel is.
2012. júl. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!