Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez normális?! Nemrégiben...

Ez normális?! Nemrégiben elkezdtem methandienone-ét szedni. Tünetek:egyenlőre csak Enyhe fejfájás időnközönként ez ilyenkor normális? Mert nekem nem szokott. De nem nagy cucc nagyon minimális szóval türhető és hamar elmulik.

Figyelt kérdés

2012. júl. 4. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
állj le a szerrel mert csöcsöd lessz...és kihull a hajad
2012. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne legyél hippihonder, fejfájása mindenkinek lehet sokmindentől. nekem is volt 2 napja. de a szteroiddal én leállnék...már csak amiatt sem éri meg, mert rohadt sokat kell várni a vizsgálatokra..:)
2012. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

jó pár ismerősöm aki szedte szintén ezzel a tünetekkel küszködött sőt idővel ez még rosszabb lett, később arra panaszkodtak hogy este felé olyan gyengeség és szédülés jött rájuk hogy alig bírták kimenni a konyhába és kajálni a kajálás után mindannyian jobban lettek.


Összefoglalva a mai piacon lévő szemes szteroidok nagyon nagy részében fogalmunk sincs mi van benne mi a hatóanyaga és milyen más adalékot tartalmaz és ezeknek hosszú távon milyen mellékhatásai lehetnek.

2012. júl. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Értem! köszönöm...

Esetleg még arra tudna választ adni valaki hogy kajával eggyüt vegyem be vagy pedig éhgyomorra esetleg kaja után ?

Eddig kajálás közbe vettem be mert úgy tudom így elkerülhetők az emésztési panaszok...ez nem gyengíti a szer hatását ?

2012. júl. 4. 15:45
 5/10 anonim ***** válasza:
mindenképp kajával vedd be! ahogy írtad így elkerülheted a gyomor panaszokat! A kaja nem befolyásolja a metha felszívódását
2012. júl. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a testedben több víz raktározódik a drog miatt, ezáltal a vér(plazma) is felhígul, a szívednek ez fokozott terhelést jelent, mert csak magasabb nyomáson tudja a hígabb vér által szállított oxigént a sejtekbe juttatni. Vagyis hipertóniád alakul ki, ennek az egyik tünete a fejfájás.


ha huzamosabb ideig ez fennál, a szíved eltorzul, megvastagszik a kamrafal, de ne nő meg, krónikus hipertónia megbetegedést létrehozva.


Ne nagyon fizess be magánnyugdíjpénztárba.

2012. júl. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Body-Builder ***** válasza:
nos erre anyit irok h mindenkinek ezzel kezdődik és majd temetőbe végződik! ne akarj munka nélkűl "izmos" lenni dolgozz meg azért a pár kilo izom ért szegyél tőmeg nővelőt fehérjét és egyéb tápkiegészitőt az izom nem szteroidon alapszik! inkább akarj természetes izmot mint hogy koxal szét gyalázod magad.
2012. júl. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Sokáig én is ezen voltam hoyg majd nem szedek semmit...

Még fehérjét se akartam az elején..utána már jött a tömegnövelő a kreatin és a stimulátor..de már nagyon kiváncsi voltam hoyg vajon tényleg olyan jó e mint mondják ?!

Megnyugtatlak nem akarok kokszolni hosszú éveken át fontos az egészségem csak a hatására vagyok kiváncsi.

2012. júl. 5. 00:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Megtudtad.


Egyébként, ilyenkor baromira bírnám, ha bemutatnátok, hogy milyen színvonalon nyúltok a kokszhoz, mit hozott a cucc.

2012. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem ne szedd mert valami bajod essz tőle !!!!!!!
2012. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!