Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha nincs lehetőségem étrendet...

Ha nincs lehetőségem étrendet betartani, de minden nap biciklizek 40-60 percet, akkor fogyhatok/szálkásodhatok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok,186 cm,77 kg.Elég izmos vagyok,de a hasamon,fenekemen,combomon sajnos még van némi háj,ezt szeretném ledolgozni.A nagymamám főz rám,ővele sajnos nem lehet megbeszélni,hogy étrend szerint főzzön,mert baromságnak tartja.Az egyetlen amit tehetek,hogy a lehető legtöbbször csirkét és rizst/zöldséget eszem,édességet pedig nem.A biciklizésen kívül heti két kungfuedzés,és 2-3 kondi van.Így fogyhatok?

2012. júl. 11. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz,az nagyon jó,hogy nem eszel édességet(kenyeret,egyéb péksütit se ha lehet)a rizsnél meg figyelj,hogy kevesebbet belőle,mert ugye az is szénhidrát,tehát alacsonyan kell tartani.a nagymamád főztjéből meg kis adagokat egyél egyszerre.Mellette sok víz,és azért a biciklizés ne legyen Tour de France,elég ha minden másnap nyomod,ha folyamatosan,egyenletes tempóban lenyomsz 30-40 percet az már elég lesz a fogyáshoz.
2012. júl. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ismerős, régen nekem se örültek hogy "folyton ugyanazt eszek". de 16 évesen megtudtam már magamnak csinálni:) ha fontos neked annyira akkor esetleg kérhetsz pénzt és még a bevásárlást is elintézheted, nem egy nagy ördöngösség, és később ha már elköltözöl már nem lesz furcsa hogy magadra vásárolsz és főzöl.
2012. júl. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nem.
2012. júl. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!