Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testosteron propionate alkalma...

Testosteron propionate alkalmas gyors tömegépítésre?

Figyelt kérdés
Papolás nem kell nem vagyok kezdő a kondiba van mögöttem pár év. Kúrám is volt már! éTRENDEM SI VAN! Nem itt akartam feltenni a kérdéset de valamiért nem nyitja meg a testmester oldalt. Tehát itt teszem fel mert holnap szeretném megrendelni (ha alkalmasnak találom) Tehát CSAK A KÉRDÉSRE!

2012. júl. 14. 00:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó, hogy úgy kezded a kérdést, hogy egyből le b@szol mindenkit.:)

Alkalmas izomtömegnövelésre és nem is vizesít annyira, mint egy testo depo (enantát), de kellene hozzá valami bázis szteroid is, mert így nem sok eredmény lesz.

Ha nem akarsz vizesedni, akkor vagy promobolan, stanazolol menjen. Ezek nem hoznak sok kilót, de minőségi lesz. Több izmot hozhat egy Bodenon-propi kúra vagy még többet egy deca durabolin-tesztó kúra, de itt már több víz is lesz.

Levezetés mindenképpen kell kúra után erre is gondolj:

3 héten át, heti 5000 egység, hCG + utána 30 szem Zitazonium megteszi. Kúra közben pedig Proviron, napi 1-2szem a második héttől.

Testmesteren tudnak többet is segíteni, nekem pl. bejön az oldal. Úgy értem, hogy betöltődik:)

2012. júl. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Bocsi nem lebaszásnak szántam ..

Csak itt vannak "marha" válaszolók is akik leszolják ezt a fajta sportot ebbe a formába.

Már nekem is behozza az oldalt :)

Köszi a segítséget . A levezetéssel tisztába vagyok..

2012. júl. 14. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!