Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A 3 hónapja felbontott creatin...

A 3 hónapja felbontott creatin phx-et szedhetem-e? Nem romlott-e meg?

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálatok miatt abba kellett hagynom 2 hónapra.Még van benne vagy legalább 50 darab, nem szeretném még felbontani a második dobozt.Rendesen le volt zárva, száraz helyiségbe tároltam(max25-28Cfok)Csak ezért kérdezem, de ha kell kidobom.

2012. júl. 22. 11:32
 1/6 dirtboy ***** válasza:

simán jó


egyébként miféle orvosi vizsgálat miatt kellett abba hagyni?

mit sportolsz?

2012. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Labor miatt is, meg van egy kis bél problémám.Sokat fogytam az elmúlt félévben.Csak szeretném visszaszedni az izmaimat amik előtte voltak, meg egy kis zsírt is...stb.Azért hagytam abba, nehogy bekavarjon a tisztánlátás végett.
2012. júl. 22. 11:39
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy kondizok itthon súlyzókkal, fekvőtámasz egyszóval "gyúrok" :) meg futok.Kell az erőnlét miatt a kreatin.
2012. júl. 22. 11:41
 4/6 dirtboy ***** válasza:

ha nem olyan szövetségnél versenyzel hol a kreatin doppingszernek minősül akkor felesleges volt abba hagyni.

nem tudom mit vizsgáltak nálad de valószínű észre sem vették volna a megemelkedett kreatin szintet.

2012. júl. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem voltam egyértelmű! Beteg vagyok, vastagbél gyulladásom volt.Nem vagyok élsportoló, sokat fogytam stb.

Persze ha már ezt feltételezted, iskolás koromban 18 évesen versenyekre jártam futni.Most meg így 29 évesen ellustultam.

Kár volt abbahagyni.Nem tudom újra lehetne-e kezdeni?!Akkor célom volt az olimpia stb.

2012. júl. 22. 11:55
 6/6 anonim ***** válasza:
Bontatlan, száraz hűvös helyen tartott, nem lejárt szav.idejű kreatin nem romlik meg.
2012. júl. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!