Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sokat gondolkodom hogy mit...

Sokat gondolkodom hogy mit vegyek? Naposimot vagy inkább tömegnövelőt? Többi lent.

Figyelt kérdés
először a danabolon gondolkodtam lebeszéltem magam. naposim lebeszéltem magam. de most gondolkodom a tömegnövelőn.

2012. júl. 24. 17:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem is alternatívája a kox a tömegnövelőnek. Ha koxolsz, akkor is be kell vinni a tápanyagot,

Szóval legyen tömegnövelő étrended és edzés után mehet a tömegnövelő vagy egy jó tejsavóprotein+ gyors szénhidrát (dextróz, vitargo, stb.).

2012. júl. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
ha ennyire n em értesz a sporthoz akkor mit akarsz a szteroidokkal?
2012. júl. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi montez ... 2eske te mi a faszomrol beszélsz? :D
2012. júl. 24. 17:39
 4/8 anonim ***** válasza:
naposinnak az árán vegyél csirkemellyet meg rizs-t
2012. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

naposim már nem divat, le vagy maradva béla :D

most a cicafiúk körébe a dana meg a stana megy, ezzel lehet igazán felvágni.


használd egészséggel

2012. júl. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nem élek ezekkel a szerekkel :)
2012. júl. 25. 13:59
 7/8 tomi35 ***** válasza:
a koksz egy lehetöség,a tomegnövelö és a protein viszont mindenképpen kell,föleg ha nehezen gyarapodsz alkatilag.
2012. júl. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tomi95

Fehérje mindenkép.. Az mindenek az alpja az nélkül edzeni nem is érdemes nagyon. De tömegnövelő sem csinál csodát ha nem eszel mellé rendesen. Ha meg ennyire kezdő vagy akkor ne kokszolj...Inkább táplálkoz rendesen!!

Válaszolónak.

Naposim még divat... De ez a cicafius igaz :) Szánalom gyerek van 20 kiló össz visz semmi edzés nélkül danabolozik.. Aztán meg nagy büszkén mondja hogy már van 29 es karja sírtam a röhögéstől no meg persze attol hogy egy emberi lény hogy lehet ennyire szánalmas:)) Semmi étrend nélkül csak beszedt a danát aztán 1cm et nőt a akrja köztudot hogy kezdéskor gyorsabban fejlődnek az izmok első kondis hónapja alatt danával is csak 1 cm re futotta ami le is ment neki ...

2012. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!