Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Személyi edzés?

Személyi edzés?

Figyelt kérdés

sziasztok,


elég bizarr dolog kezdett el foglalkoztatni, noha sok realitás nincs benne.


3éve foglalkozok testépítéssel, elég sok cikket olvastam minden témakörben, így elég tapasztalt vagyok, sok különféle edzésmódszert ismerek, és a táplálkozástudományban is jártas vagyok (testépítő orientált szinten), szóval egy kezdőt, vagy akár egy középhaladót bőven ki tudnék szolgálni hasznos tanácsokkal, terembe is sokan fordulnak hozzám segítségért, mert látják, hogy eléggé benne vagyok a témában.


a probléma csak annyi, hogy semmilyen jellegű képzésen nem vettem részt, nincs papírom a tudásomról, és referenciám is, testépítő versenyeken se indultam eddig. (18éves vagyok)


na és itt jön a kérdés: mit gondoltok arról, ha névjegykártyát, vagy valamilyen hirdetést csinálnék, hogy személyi edzést vállalok jelképes áron, vagy étrendet megtervezem, szóval minden ilyesmit, ami egy kis izomtömeg megszerzéséhez kellhet.


elég nevetségesen hangzik szerintem is, de elég nagy szükségem lenne egy kis pénzre, meg jól is érezném magam tőle, ha segíteni tudnék az embereknek.



jólvan, hülyeség volt ezt leírni, mert én magam is tudom rá a választ, de mostmár nem törlöm ki a kérdést, szóval jöhetnek a vélemények, és a javaslatok :D



2012. aug. 23. 09:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Így nehéz lesz, hogy nem nyertél versenyeket és még papír sincs, nehéz lesz bejutni termekbe. De megpróbálhatod, nem vesztesz semmit vele, max kis időt. Jelképes öszeg pedig azért nem jó, mert a konditeremben le kell adnod abból egy részt általában, amit keresel.
2012. aug. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 NagyonGonosz ***** válasza:
Ha nem versenyeztél, vagy készítettél fel embereket versenyre akkor nem sok esélyt látok arra, hogy rendes ügyfélköröd legyen. Papír nélkül meg főleg nem.
2012. aug. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Skacok, nem hiszem, hogy itt a hivatalos személyiedző szolgálat lenne a cél, inkább valami undeground, haveroknak, ismerősöknek maszek segítő cucc, amit ők egy kis pénzzel hálálnak meg, mert jófejek. Az ilyet inkább ismerősök körében kezdd is el hirdetni, mert ha vadidegeneknek csinálnád, az tényleg inkább személyiedzőszolgálat lenne, és meg is cseszhet a nav, ha nincs szerencséd.
2012. aug. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

én se nagyon termekbe gondoltam hogy felvesznek, mert az esélytelen. mellesleg a terembe ahova most járok, régebben olyan "edzők" voltak, akiknél én sokkal többet tudtam, és némelyiknél még a kondicióm is jobb volt. lehet meg fogom kérdezni a tulaj csajt, hogy nincs-e szüksége edzőre mert jelenleg senki nincs ezen a poszton, viszont attól félek, hogy ha látja hogy én erőlködök melóért akkor egy nevetséges összeggel szúrná ki a szemem, nem mellesleg nehéz végezni a suli mellett akár félállásban is az edzősködést. ezért gondoltam ilyen alkalmi edzésekre, legkényelmesebb a tanácsadás lenne, de akár edzés is levezényelhetnék.


még annyi a probléma, hogy jelenleg is sok "haver" fordul hozzám tanácsért, akiknek ingyen segítek, azt gondolom nem vetne túl jó fényt rám, ha ezek után pénzt kérnék tőlük... :D

2012. aug. 23. 10:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is, annyi különbséggel hogy én 2 éve edzem (18 éves vagyok egyébként én is).

Nekem is vannak hasonló elképzeléseim, szóval ha kitaláltál valamit, szólj nekem is! : D

2012. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bertold válasza:

Kedves Kérdező és Kedves Mindenki, aki hasonló cipőben jár!

Legyetek szívesek utána nézni a lakóhelyetek szerinti területen történő Sportoktató és Személyi edző Képzéseknek.

Nagyon sok helyen,és nagyon sok formátumban indulnak sportszakember képzések, már egy OKJ-s szakmai képzéssel is sínen vagytok. Ezzel már ellehet indulni a szakmában.


[link]


Miért nem ajánlom,hogy képesítés nélkül tevékenykedj ?

1., Hiteltelenné válhatsz.

2., Bármilyen baleset,vagy egyéb probléma adódik nagyot buksz és viszed a balhét,

3., Bárki feljelenthet adócsalásért/engedély nélküli tevékenység,stb. miatt.

4., Mivel valóban nem vagy számlaképes,így nagyon kevés az esélyed termet bérelni, elhelyezkedni egy teremben.

...

Szóval szánjatok rá egy kis pénzt és időt ,mert megéri inkább korrekt feltételekkel ,hitelesen ,szakemberként dolgozni, mint valamilyen baki miatt évekig nyögni.

Ha elméletben úgy is megvan minden, akkor csak előnyöd van,hiszen nagyon jó eredménnyel tudtok vizsgázni. Ez pedig itt előnynek számit. Sok sikert mindenkinek !

2012. nov. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!