Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Filmsztárok hogy gyúrják ki...

Filmsztárok hogy gyúrják ki magukat ilyenre (lent)?

Figyelt kérdés

Konkrétan az érdekel,hogy a mellizmokat hogyan nyomják fel pl Chris Evans (Amerikakapitány), Chris Hemsworth (Thor)

Olvastam,hogy nem lehet kigyúrni olyanra a mellizmot,amilyenre az illető akarja,hanem genetika,és nem lehet az alakját megváltoztatni,de akiket példaként írtam,nekik az előéletéből lehet képeket találni,és hát van olyan kép,amiken látszik,hogy nemcsak megnőtt a mellizmuk,de formailag is változott.Vannak olyan gyakorlatok,amik ilyen irányba fejlesztik az izmokat?



2012. aug. 25. 01:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
filmtrükk?
2012. aug. 25. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Természetesen babrálnak a fényekkel is meg mit tudom én de azért ez a két színész elég szép fizikummal rendelkezik. De egyébként genetika, hogy neked milyen lesz a mellizmod.
2012. aug. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Photoshop-pal!
2012. aug. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Latex mellizom. Olcsó.
2012. aug. 25. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Na szerinted hogy? Nyilván szuper étrenddel, edzői segítséggel, koxal. Plusz mennek még rá a filmes trükkök.:)

Az izom tapadási pontjait pedig nem lehet megváltoztatni, max műtéttel.

2012. aug. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 drenzo válasza:
Például a SPARTACUS edzésterv az egyik filmhez készült. Keress rá neten, amúgy diéta, edzés, személyedző. Ez a 3-as combo és 4-5 hónap múlva vagy akár kevesebb változik a test. Persze a vádli, a mell...stb. alakja függ a genetikától. Meghát van egy kis filmtrükk is.
2012. aug. 25. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Válasz25 ***** válasza:
2012. aug. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 NagyonGonosz ***** válasza:

Christian Bale The Machinist (2004) - Batman Begins (2005)


Az előbbiben kb anorexiás:

[link]


[link]

2012. aug. 25. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Van bőven pénzük tökéletes étrendre, edzőre, tápkiegészítőre és ha kell koxra is.
2012. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Így van, ennyi a nagy titok.:)
2012. aug. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!