Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kondizni szeretnék. Hogyan...

Kondizni szeretnék. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
Azt mondják jó alakom van. Szélesek a vállaim és a felsőtestem is jó alap lenne. Én is azt gondolom, h kitűnő alap. Régen rendszeresen úsztam, de most kondizni járnék. Szeretnék izmos felsőtestet, de azért nem az a célom, hogy úgy nézzek ki mint Schwarzenegger. Csak legyen egy jó férfias felsőtestem. Hogyan kezdjem el? Még sosem jártam konditeremben. Gondolom az otthoni súlyzók nem elegendők, mindenképp konditerem kell.

2012. szept. 15. 22:09
 1/4 dirtboy ***** válasza:
100%

olvasással kezdődik a téma

[link]


[link]

2012. szept. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Éndzsöl ***** válasza:
Valóban, nagyon fontos, hogy legyen egy alap képed a sportról, és annak tudományos alapjairól, ha csinálod. Ha csinálod, csináld jól, és az pedig csak így megy. Body.builder.hu-n rengeteg szakmailag helytálló, remek cikkel, edzéstervvel, étrenddel találkozhatsz, mindenképp ajánlom. Később majd a saját tapasztalataidra is támaszkodhatsz, nincs szentírás, nincs két azonos test, de ezekre az alapokra építkezve tudod majd kialakítani a saját étrended, edzésed, életformád. Mindenesetre töltsd le a Sárga Kapszulát az oldalról, kezdőknek tökéletesen leírja a tudnivalókat, felesleges leírnom ide, egyrészt hosszú lenne, másrészt nem tudnék jobbat írni. :)) Úgyhogy hajrá, jó olvasgatást, aztán jó edzést! ;)
2012. szept. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lényegtelen milyen széles alkatod van,volt gyúrás rendes alakot csinál ha értelmesen csinálod én több mint 1 éve gyúrok heti 5 ször ... elég keményen és rengetegen megse ismernek nyaraló helyen
2012. szept. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a tanácsokat!
2012. szept. 19. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!