Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan állítsak össze megfelel...

Koncsik kérdése:

Hogyan állítsak össze megfelelő étrendet, edzéstervet tömegnövelés céljából? RÉSZLETEK LENT!

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok , tavaly novemberben kezdtem el itthon edzeni , akkor csak felülésekkel , fekvőtámaszokkal , guggolásokkal .A nyár közepén szintén itthon elkezdtem súlyzózni is.Ezeket napi szinten csinálom.Mivel eléggé vékony, (de kifejezetten szálkás) vagyok, : 57kg és 176cm így tömeget szeretnék növelni.Sokan ajánlottak fehérjét,egyéb étrend kiegészítőket , de 2 fontos dologra lenne szükségem , ami egy otthoni tömegnövelő étrend és egy ugyanilyen edzésterv.Egy szakértő , esetleg jártas amatőr tudna nekem egy ilyen összeállításában segédkezni ?Esetleg valaki ajánlana számomra megfelelő étrendkiegészítőket ?

2012. szept. 28. 22:12
 1/1 anonim válasza:

Itt mindent megtalálsz ;)

[link]

2012. szept. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!