Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ha sajtot eszek fehérje...

Jó ha sajtot eszek fehérje por helyett gyúráshoz?

Figyelt kérdés
Olcsóbban kijön ugyan annyi gramm fehérje úgy 30-40%-al olcsóbb lenne.De ha nem jó mért nem jó vagy mért jobb a fehérje por.

2012. okt. 2. 19:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én speciál a fehérjeport csak az edzés utáni turmixba nyomom + este megízesítem vele a túrót, ennyi az egész. A többi szerintem rajtad múlik mivel oldod meg a bevitelt, gondolom elég sok sajtot kell enned pár kupak fehérjeporhoz nézve. A por edzés után a gyors CH -val gyorsan felszívódik, gyakorlatilag ez a lényeg, ezért kell edzés után lehetőség szerint pár perccel fogyasztani!

2012. okt. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ez hány g fehérjét jelent edzés után? (nem a por hanem a benne lévö fehérje)
2012. okt. 2. 19:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Edzés után a testsúlyod felét kell grammban belerakni a turmixba vagyis ha vagy 80kg akkor 40g fehérje kell edzés után. De ez csak az edzés utáni.
2012. okt. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A sajt nem jó választás mert túl zsíros és habár a fehérjetartalma ér is valamit nem szívódik fel mivel a gyomorfalat bevonja a zsír
2012. okt. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja nem kizárólag arra gondoltam.(húsok,hal,túró,tojás)
2012. okt. 2. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!