Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelő időszak alatt nem...

Tömegnövelő időszak alatt nem szabad felülésezni? Mert tegnapelőtt, ameddig még nem kezdtem el felülésezni 64 voltam, miután megcsináltam, másnap reggel már csak 62, aztán napközben visszajöttem 63-ra, d. u. felüléseztem és ma reggel csak 61 voltam.

Figyelt kérdés
meddig hanyagoltam a felülésezést, addig nem volt ilyen szélsőséges ingadozás a súlyomban, tök jól nőtt.

2012. okt. 7. 10:09
 1/3 anonim válasza:
Ez komoly kérdés? Na jó felvilágosítalak. A felülés egy hasizom erősítő gyakorlat ha csinálod nő a hasizmod nem fogysz tőle. Azért voltál reggel kevesebb és este több mert napközbe eszel meg iszol és milyen meglepő a tápláléknak is van tömege. De ezt a szervezet feldolgoza a felesleget ki is adja ezért vagy reggel kevesebb.
2012. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jól írja az első, a felüléstől nem fogsz fogyni, max a hasad lesz erősebb. Mehet tömegnöveléskor is.
2012. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nemlehet, hogy most sz*rtál egy nagyot közben? -.-"


Hetente 1-szer mérj testsúlyt. Pl minden vasárnap reggel éhgyomorra. Úgy, hogy elötte fektettél kábelt ikszdéxD

2012. okt. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!